Ogłoszenia duszpasterskie na XII niedzielę zwykłą (25 czerwca 2017 r.) – Biskupice

1. Dziś Odpust w kościele filialnym w Warszewicach Suma odpustowa o godz. 12.00. Zapraszam do zakupu cukierków odpustowych na stoisku p. Wojciecha, który część dochodu przeznacza na cele parafialne. O godz. 16.00 rozpocznie się festyn – będzie darmowa zjeżdżalnia dla dzieci, w loterii do wylosowania rower itd.

2. W poniedziałek o godz. 19.00 zapraszam na obowiązkowe –  doroczne walne spotkanie Członków Stowarzyszenia św. M. Magdaleny.

3. Polecam kolejny numer Niedzieli i Jasia dla najmłodszych. Niech  lektura prasy katolickiej pomnaża dobro w naszych sercach i mądrość w umysłach.

4. Zapraszam  na ostatnie Nabożeństwa Czerwcowe  w łączności ze Mszą św. o godz. 17.00.

5. We wtorek przypada Uroczystość NMP Nieustającej Pomocy- głównej patronki naszej Toruńskiej Diecezji – polecajmy całą naszą diecezję z ks. Biskupami  opiece MBNP. Natomiast w czwartek Uroczystość św. Apostołów Piotr i Pawła – dzień szczególnej modlitwy za Papieża.

6. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Wraz z Rodziną Fatimską zapraszam o godz. 9.00 na Różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem w intencji dzieci i młodzieży,  wypraszając potrzebne łaski na wakacje oraz prosząc o potrzebne łaski dla rolników na czas zbliżających się żniw.

7. Panie Zelatorki proszę o odebranie Zwiastunów Różańcowych.

8. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:  Karol Cichoracki z Biskupic i Danuta Gajek  z Kowrozu  – zapowiedź  druga. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania mnie o tym osobiście.

9. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc w rozbudowie ośrodka dla młodzieży w Hartowcu – „ Zapełnij Spichlerz” Polecam to dzieło waszej ofiarności. W Hartowcu odbędą się Diecezjalne Dni Młodzieży w dniach 20 – 23 Lipca. Zachęcam młodzież do uczestnictwa. Szczegóły na plakacie w kruchcie.                  

INTENCJE  MSZALNE

XII  niedziela zwykła  25  czerwca  2017 r.

8.00. + Cecylia i Franciszek Pawlikowscy i zm. z rodziny Pawlikowskich 

10.00. + Janina  z okazji imienin i Mieczysław Jabłońscy

10.00. + Helena i Tomasz Łukasz i ich Dzieci

12.00  – Odpust w Warszewicach

Poniedziałek ( 26.06 ) godz. 17.00

 + Michał Piotrowski   i  +Grażyna Krzywdzińska w 7 rocznicę śmierci

Wtorek (27 .06)  – godz. 17.00 – Nowenna do MBNP

O zdrowie i potrzebne łaski dla wszystkich chorych z naszej parafii

Środa (28.06)

godz. 16.30  – Różaniec

godz. 17.00 – O bł. Boże i opiekę MBNP dla Doroty i Wojciecha w 14 r. ślubu oraz  całej rodziny

Czwartek (29.06) – godz. 17.00

Za parafian

Piątek (30.06)  – godz. 17.00

+ ks. Aleksander Rutecki

Sobota  (1.07) godz. 17.00  

Msza św. ślubna:  Justyna Czerniewicz – Tomasz Pudlewski

XIII  niedziela zwykła  2  lipca  2017 r.

7.45. + Konstanty, Ryszard, Leszek, Agnieszka, Rodzice i zmarli z rodziny Gajewskich  

10.30. O Boże bł. i opiekę MB dla Eweliny i Roberta w 10 r. ślubu oraz Marii i Dariusza w 38 r. ślubu

12.00. + Bernard Gajtkowski z okazji urodzin oraz  +Rodzice Kotkiewicz