Ogłoszenia duszpasterskie na XIV niedzielę zwykłą (9 lipca 2017) – Biskupice

1. Bardzo serdecznie dziękuję  p. Krzysztofowi Kępskiemu,  oraz p. Kamili i Hannie Pierzchalskim  za opiekę nad dziećmi i młodzieżą podczas wyjazdu do Zakopanego.  Szczególne podziękowania kieruję do p. Janusza Brzoski, który jak co roku napisał projekty pozyskując w ten sposób fundusze na wyjazd. Bóg zapłać za poświęcony czas i siły!

2. We wtorek przypada święto św. Benedykta – patrona Europy. Prośmy za jego przyczyną, aby Europa wróciła do swoich chrześcijańskich korzeni.

3. W przyszłą niedzielę nasza kolekta gospodarcza, z góry bardzo serdecznie dziękuję za ofiarność!

4. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli.  Zachęcam do czytania prasy katolickiej , aby nabierać Bożego Ducha.

5. Jeszcze raz składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim obecnym i byłym Członkiniom KGW w Biskupicach. Jednocześnie bardzo serdecznie dziękuję za wszelką pomoc, którą zawsze ochoczo okazujecie przy różnych okazjach. Za Waszą serdeczność, dobroć i ofiarną pracę na rzecz wspólnoty parafialnej i wiejskiej z całego serca Wam dziękuję. Niech dobry Bóg Wam błogosławi Kochane Panie, a zmarłym Członkiniom niech wynagrodzi niebem! Szczęść Wam Boże!

XIV  niedziela zwykła  9   lipca  2017 r.

7.45. + Rodzice i Rodzeństwo Banach i Kowalscy

10.30. + Natalia i Henryk Mądraszewscy

12.00. Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Żanety i Jarosława Stodulskich z okazji 25 rocznicy małżeństwa

Poniedziałek ( 10.07 ) godz. 9.00

Za parafian

Wtorek (11.07)  – godz. 17.00

Za  parafian

Środa (12.07)

godz. 16.30. Różaniec

godz. 17.00. +ks. Mirosław Gierko

Czwartek (13.07) – godz. 17.00

+Agnieszka w 23. r. śm. i Zbigniew Bożejewicz

Piątek (14.07)  – godz. 17.00

+ Za zmarłych Kapłanów pracujących w naszej parafii

Sobota  (15.07) – nie będzie Mszy św.

XV niedziela zwykła  16 lipca  2017 r.

7.45 .+ Agnieszka, Bolesław i Alojzy Michalscy

10.30. + Władysławę i Szczepana Przybyszewskich oraz + Jana i Władysławę Chejda