Ogłoszenia duszpasterskie na XVIII niedzielę zwykłą (6 sierpnia 2017) – Warszewice

1. Dziś uroczystość Przemienienia Pańskiego – o godz. 12.00 suma odpustowa w Przecznie. Ks. Wacław zaprasza.

2. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w naszym festynie parafialnym. Szczególne podziękowania kieruję do  p. Krzysztofa Hermann za serwowanie smacznych kiełbasek z grilla. Bóg zapłać za ofiarną pracę na rzecz bliźnich i wspólnoty Kościoła!

3. W środę przypada święto św. Teresy Benedykty od Krzyża patronki Europy. Prośmy za Jej Przyczyną o powrót Europy do swych chrześcijańskich korzeni.

4. Polecam  kolejny numer Niedzieli.  Zachęcam do lektury czasopism religijnych, aby umacniać swoją wiarę i rozwijać postawę miłosierdzia o co apeluje papież Franciszek.

5. Trwa piesza pielgrzymka do Częstochowy. Pamiętajmy w swoich modlitwach o pielgrzymach szczególnie z naszej parafii.

6. W przyszłą niedzielę kolekta  na KUL. Polecam tę intencje waszej ofiarności.

7. W tym tygodniu Msza św. w środę z nowenną do MBNP o godz. 18.00