Ogłoszenia duszpasterskie na XIX niedzielę zwykłą (13 sierpnia 2017) – Warszewice

1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na KUL.

2. We wtorek uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w porządku niedzielnym.  Suma odpustowa w Bierzgłowie o godz. 12.00. Ks. Rajmund serdecznie zaprasza.

3. W przyszłą niedzielę nasza kolekta gospodarcza, którą polecam waszej ofiarności.

4. Polecam kolejny numer Niedzieli.  Zachęcam do lektury czasopism religijnych, które są jednym ze sposobów pogłębiania jedności z Jezusem i Kościołem.

5. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Artur Mądraszewski z Biskupic i Marta Król z Pigży – zapowiedź pierwsza. Osoby znające przeszkody istniejące między narzeczonymi są zobowiązywane do poinformowania mnie o tym osobiście.

6. W miniony czwartek odbył się w Biskupicach pogrzeb +Jadwigi Cichorackiej z Wymysłowa – lat 91. Rodzinie zmarłej składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Dobry Jezu, a nasz Panie……………….

7. Msze św. w tym tygodniu we wtorek o godz. 9.15 oraz w sobotę o godz. 17.00 – Msza św. ślubna : Katarzyna Rełowicz i Tomasz Kobus