Ogłoszenia duszpasterskie na XX niedzielę zwykłą (20 sierpnia 2017) – Biskupice

1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś w ramach naszej kolekty gospodarczej. Dziękuję za ofiarność.

2. W środę przypada święto św. Bartłomieja, a w sobotę  Uroczystość NMP Częstochowskiej.

3. W sobotę o godz. 8.45 z Warszewic, o godz. 8.55 z Biskupic i o godz. 9.00 z Brąchnowa wyruszamy na doroczną pielgrzymkę Żywego Różańca do parafii MB Częstochowskiej w Toruniu. Zapraszam serdecznie do pielgrzymowania.

4. W najbliższą sobotę o godz. 19.00 – uroczysta Msza św. Dożynkowa wspólna dla mieszkańców Biskupic i Brąchnowa. Po mszy św. Sołtysi wraz z Radami Sołeckimi oraz Panie z KGW w Biskupicach i Brąchnowie zapraszają do Brąchnowa na wspólną biesiadę i zabawę taneczną.

5. Polecam kolejny numer Niedzieli.  Zachęcam do lektury czasopism religijnych, które są jednym ze sposobów pogłębiania jedności z Jezusem i Kościołem.

6. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Artur Mądraszewski z Biskupic i Marta Król z Pigży – zapowiedź druga. Osoby znające przeszkody istniejące między narzeczonymi są zobowiązywane do poinformowania mnie o tym osobiście.

7. W tym tygodniu jadę na kilka dni urlopu. Zastępował mnie będzie ks. proboszcz z Siemonia – ks. Marek.

XX  niedziela zwykła  20  sierpnia  2017 r.

7.45. + Jacek w rocznicę śmierci i Mieczysław Ziółkowscy

10.30. + Teresa Kowalska, Klara i Alojzy Kowalscy oraz +Marta Pliszczyńska

12.00. +Mieczysław Lewandowski  oraz +Edward Syrocki

Poniedziałek ( 21.08 ) godz. 18.00

+Grzegorz  i Andrzej  Blachowscy

Wtorek (22.08)  – godz. 18.00

Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla  Małgorzaty i Wojciecha Sochów z okazji 30-tej rocznicy małżeństwa

Środa (23.08)

godz. 17.30. Różaniec

godz. 18.00. + Jan i Helena Kaźmierek

Czwartek (24.08) – godz. 18.00

+Jadwiga Cichoracka – int. od III Róży Różańcowej

Piątek (25.08)

godz. 17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu

godz. 18.00. +Maria i Jan Kozimor  oraz  +Marian Wiśniewski

Sobota  (26.08) – Uroczystość MB Częstochowskiej

godz. 17.00. + Jan i Anna Lewandowscy i zm. z Rodziny oraz o bł. Boże dla ich potomnych z okazji zjazdu potomków +Anny i Jana Lewandowskich

godz. 19.00. Msza św. Dożynkowa

XXI  niedziela zwykła  27  sierpnia  2017 r.

7.45. + Stanisław i Wioletta Blachowscy oraz Rodzice i Rodzeństwo z obojga stron

10.30. + Helena Michoń w 6 rocznicę śmierci

12.00. Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla  Anity i Krzysztofa Piątkowskich  z okazji 15 –tej rocznicy małżeństwa