Ogłoszenia duszpasterskie na XX niedzielę zwykłą (20 sierpnia 2017) – Warszewice

1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś w ramach naszej kolekty gospodarczej. Dziękuję za ofiarność.

2. W środę przypada święto św. Bartłomieja, a w sobotę  Uroczystość NMP Częstochowskiej.

3. W sobotę o godz. 8.45 z Warszewic, o godz. 8.55 z Biskupic i o godz. 9.00 z Brąchnowa wyruszamy na doroczną pielgrzymkę Żywego Różańca do parafii MB Częstochowskiej w Toruniu. Zapraszam serdecznie do pielgrzymowania.

4. W najbliższą sobotę o godz. 16.00 – uroczysta msza św. W imieniu p. Sołtysa i Radnych oraz pań z KGW serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy w dziękczynnej i biesiadowania.

5. Polecam kolejny numer Niedzieli.  Zachęcam do lektury czasopism religijnych, które są jednym ze sposobów pogłębiania jedności z Jezusem i Kościołem.

6. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Artur Mądraszewski z Biskupic i Marta Król z Pigży – zapowiedź druga. Osoby znające przeszkody istniejące między narzeczonymi są zobowiązywane do poinformowania mnie o tym osobiście.

7.  W tym tygodniu jadę na kilka dni urlopu. Zastępował mnie będzie ks. proboszcz z Siemonia – ks. Marek i ks. Marian.

8. W tym tygodniu Msze św.  w piątek o godz. 18.00 i sobotę o godz. 16.00