Ogłoszenia duszpasterskie na XXI niedzielę zwykłą (27 sierpnia 2017) – Biskupice

1. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy przygotowali wczorajszą doroczną uroczystość Dożynkową. Dziękuję za  modlitwę, piękne wieńce i wspólnotę. Bóg zapłać!

2. W tym tygodniu przypada I  piątek i sobota  miesiąca. W I piątek adoracja Najświętszego Sakramentu  od godz. 16.15 do 17.00, w tym czasie   okazja do spowiedzi św. przed rozpoczynającym się Nowym Rokiem Szkolnym.  Bardzo serdecznie proszę rodziców o przypomnienie i pomoc w dotarciu nie tylko na spowiedź ale i Mszę św., aby przyjąć Komunię wynagradzającą za grzechy nasze i całego świata, bo to jest istotą pierwszych piątków!  Piątek przypada 1 września czyli w rocznicę wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy o modlitwie za ofiary wojny i prośmy o łaskę pokoju na świeci. W I sobotę wraz z Rodziną Fatimską zapraszam o godz. 9.00 na Różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. W tym czasie okazja do spowiedzi św.

3. Dziś dożynki diecezjalne w Grzybnie, a 2 września gminne w Łubiance. Programy na plakatach.

4. Dziś o godz. 16.00 wyruszamy na pielgrzymko – wycieczkę do Grecji. Bardzo serdecznie proszę o modlitwę w naszej intencji, a my obiecujemy również modlitewną pamięć o Was.

5. W przyszłą niedzielę po mszach świętych zbiórka do puszek dla poszkodowanych w ostatnich nawałnicach. Z góry serdecznie dziękuję za ofiarność.

6. Panie Zelatorki proszę o odebranie Zwiastunów Różańcowych.

7. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli. Zachęcam do lektury czasopism religijnych, których czytanie niech będzie codziennością w naszych katolickich domach. Wszystkim, którzy już to czynią serdecznie gratuluję, a pozostałych bardzo zachęcam.

XXI  niedziela zwykła  27  sierpnia  2017 r.

7.45..+ Stanisław i Wioletta Blachowscy oraz Rodzice i Rodzeństwo z obojga stron

10.30. + Helena Michoń w 6 rocznicę śmierci

12.00. Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla  Anity i Krzysztofa Piątkowskich  z okazji 15 –tej rocznicy małżeństwa

Poniedziałek ( 28.08 ) godz. 9.00

Za parafian

Wtorek (29.08)  – nie ma Mszy św.

Środa (30.08)

godz. 16.30. Różaniec

godz. 17.00. Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Justyny i Radosława kowalskich z okazji 15. rocznicy małżeństwa

Czwartek (31.08) – godz. 17.00

+ Maria  w 13 r. śmierci i Józef Kościelscy

Piątek (1.09)

godz. 16.15. Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź

godz. 17.00. O błogosławieństwo Boże, opiekę MB i Anioła Stróża oraz Dary Ducha św. dla dzieci i młodzieży oraz nauczycieli, wychowawców i katechetów na Nowy Rok Szkolny 2017/18

Sobota  (2.09) – godz. 10.00

O potrzebne łaski dla dzieci, młodzieży, nauczycieli, wychowawców i katechetów na Nowy Rok Szkolny oraz za ofiary II wojny światowej, a także o pokój dla świata i skuteczną pomoc dla poszkodowanych w ostatnich nawałnicach

XXII  niedziela zwykła  3  września  2017 r.

7.45. + Ludwik i Jadwiga Cichoraccy oraz Rodzice z obojga stron

10.30. Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla  Marty i Tomasza Żuchowskich  z okazji 5 –tej rocznicy małżeństwa oraz w 1 rocznicę urodzin Klary

12.00. +Leon Blachowski oraz +Anna, Marianna i Józef Holak