Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII niedzielę zwykłą (10 września 2017) – Warszewice

1. Dla poszkodowanych w wichurach zebraliśmy 2231 zł. Bóg zapłać za dar serca.

2. W poniedziałek po mszy św. o godz. 17.00 w Biskupicach obowiązkowe spotkanie dla Rodziców i młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. Zapraszam bardzo serdecznie  również osoby, które ukończyły Gimnazjum ale nie przystąpiły jeszcze do Bierzmowania.

3. We wtorek o godz. 18.00 –  mszą św. rozpoczniemy 24-godzinną Adorację  Najświętszego Sakramentu, która potrwa do środy  do godz. 18.00.  Po Mszy św. ministranci będą rozdawać plan adoracji. Proszę o gorliwą postawę, aby wynagrodzić Jezusowi  za wszelkie dary jego miłości.

4. W czwartek święto Podwyższenia Krzyża św.

5. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00  zapraszam młodzież na spotkanie KSM-u.  Zaproszenie kieruję również do tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w  spotkaniach. Zapraszam młodzież od 7 klasy i gimnazjalistów.

6. W przyszłą niedzielę kolekta na WSD w Toruniu.  Z góry dziękuję za ofiarność.

7. Polecam kolejny numer Niedzieli. Zachęcam do lektury czasopism religijnych, aby nie ustawać we własnej formacji duchowej.

8. Msze św. w tym tygodniu w środę i piątek o godz. 16.00.