Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII niedzielę zwykłą (15 października 2017) – Warszewice

1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary w ramach naszej kolekty gospodarczej!

2. Zgodnie z zapowiedzią po Mszach św. zbiórka do puszek na fundusz stypendialny JPII. Bóg zapłać za ofiarność.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Tydzień misyjny –  kolekta przeznaczona na misje św. – polecam tę intencję waszej ofiarności.  W intencjach misyjnych będziemy modlić się podczas Różańca.

4. W środę przypada święto św. Łukasza Ewangelisty patrona pracowników służby zdrowia. W tej intencji odmówimy Różaniec.

5. Jeszcze raz  serdecznie zapraszam wszystkich na Nabożeństwa Różańcowe  o godz.18.00 w dni powszednie, w sobotę o godz. 11.00 i w niedzielę o 8.45.,  aby wypraszać potrzebne łaski dla nas samych, Kościoła św., naszej Ojczyzny i Misji św.

6. Zachęcam do pamięci o naszych drogich zmarłych składając wypominki jednorazowe i roczne czy zamawiając Ofiarę Mszy św. Przypominam o konieczności odnawiania rezerwacji miejsc na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku. Koszt to 15 zł. na rok. Zaniedbane i nie opłacone  groby przeznaczymy do likwidacji, aby nie straszyły zaniedbaniem.

7. Polecam kolejny numer Niedzieli. Zachęcam do lektury czasopism religijnych, aby umacniać wiarę w życie wieczne!

8. W Czartek o godz. 17.00 obowiązkowa próba scholi, a w piątek  o godz. 19.00 obowiązkowe spotkanie wszystkich członków KSM-u!

9. Pielgrzymka do Czarnogóry  odbędzie się od 23  czerwca do 5 lipca  2018r.  Program do odebrania w zakrystii.

10. W sobotę w Biskupicach o godz. 15.00 uroczysta Msza św. z poświęceniem sztandaru OSP Brąchnowo z okazji 90-tej rocznicy powstania jednostki. Serdecznie w imieniu organizatorów zapraszam.

11. W sobotę o godz. 18.00 w Przecznie odbędzie się Nabożeństwo Fatimskie dla całego naszego Dekanatu. Serdecznie proszę o liczny udział w tym spotkaniu wszystkich kochających MB. W programie Msza św. z udziałem wszystkich kapłanów naszego Dekanatu oraz Różaniec.

12. Msze św. w środę i piątek o godz. 18.00