Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII niedzielę zwykłą (15 października 2017) – Biskupice

1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary w ramach naszej kolekty gospodarczej!

2. Zgodnie z zapowiedzią po Mszach św. zbiórka do puszek na fundusz stypendialny JPII. Bóg zapłać za ofiarność.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Tydzień misyjny –  kolekta przeznaczona na misje św. – polecam tę intencję waszej ofiarności.  W intencjach misyjnych będziemy modlić się podczas Różańca.

4. W środę przypada święto św. Łukasza Ewangelisty patrona pracowników służby zdrowia. W tej intencji odmówimy Różaniec.

5. Jeszcze raz  serdecznie zapraszam wszystkich na Nabożeństwa Różańcowe  o godz.16.30 w dni powszednie, w sobotę i w niedzielę o 10.00.,  aby wypraszać potrzebne łaski dla nas samych, Kościoła św., naszej Ojczyzny i Misji św.

6. Zachęcam do pamięci o naszych drogich zmarłych składając wypominki jednorazowe i roczne czy zamawiając Ofiarę Mszy św. Przypominam o konieczności odnawiania rezerwacji miejsc na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku. Koszt to 15 zł. na rok. Zaniedbane i nie opłacone  groby przeznaczymy do likwidacji, aby nie straszyły zaniedbaniem.

7. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli i Jasia. Zachęcam do lektury czasopism religijnych, aby umacniać wiarę w życie wieczne!

8. W piątek  o godz. 19.00 obowiązkowe spotkanie wszystkich członków KSM-u!

9. Pielgrzymka do Czarnogóry  odbędzie się od 23  czerwca do 5 lipca  2018r.  Program do odebrania w zakrystii.

10. W sobotę o godz. 15.00 uroczysta Msza św. z poświęceniem sztandaru OSP Brąchnowo z okazji 90 – tej rocznicy powstania jednostki. Serdecznie w imieniu organizatorów zapraszam.

11. W sobotę o godz. 18.00 w Przecznie odbędzie się Nabożeństwo Fatimskie dla całego naszego Dekanatu. Serdecznie proszę o liczny udział w tym spotkaniu wszystkich kochających MB. W programie Msza św. z udziałem wszystkich kapłanów naszego Dekanatu oraz Różaniec.

XXVIII  niedziela zwykła  15  października  2017 r.

7.45. + Irena i Anna Kurkowskie

10.30. + Grzegorz Kruszyński w 7 rocznicę śmierci

12.00. + Gustaw w 16 rocznicę śmierci i Helena Braun

Poniedziałek (16.10 ) godz. 17.00

+Jadwiga Cichoracka – int. od p. Danuty Balickiej

Wtorek (17.10)  – godz. 17.00

+ Jadwiga Biegalska z okazji imienin

Środa (18.10)  godz. 17.00

+ Gustaw w 16 r. śm. i Helena Braun

Czwartek (19.10) – godz. 17.00

+ Klara w 11 r. śm. i Feliks Dykowscy

Piątek (20.10)  godz. 17.00

+ Za zmarłych  z rodzin  Malinowskich, Otto, Kuchnickich i Laufer oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota (21.10)

godz. 14.00 – Z podz. za otrzymane łaski z prośba o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Anny i Jerzego Wierzbowskich z okazji 60 rocznicy małżeństwa

godz. 15.00 – Z podz. za wszelkie łaski z okazji 90 – lecia OSP Brąchnowo oraz o łaskę nieba dla wszystkich zmarłych Druhów z Brąchnowa

XXIX  niedziela zwykła  22  października  2017 r.

7.45. + Alojzy Kowalski z okazji imienin oraz za zm. z rodziny Kowalskich i dusze w czyśćcu cierpiące

10.30. + Marian Kowalski, rodzice Mądrzejewscy i zm. z rodziny Reszkowskich

12.00. + Zofia i Jan Michoń i dziadkowie z obojga stron