Ogłoszenia duszpasterskie na XXX niedzielę zwykłą (29 października 2017) – Warszewice

1. W poniedziałek i wtorek ostatnie Nabożeństwo Różańcowe o godz. 16.00. Osoby, które zbierały naklejki i mają ich co najmniej 19 wezmą jutro (poniedziałek) udział w losowaniu darmowego wyjazdu na wakacje.

2. W środę Uroczystości Wszystkich Świętych, przyjmijmy postawę wiary i miłości do Boga i naszych drogich  zmarłych.  Przez całą oktawę będzie można  uzyskać odpust zupełny za zmarłych pod zwykłymi warunkami. Msza św. w Warszewicach o godz. 10.30, a w Biskupicach na cmentarzu o godz. 13.00.

3. W czwartek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.  Msza św. o godz.  16.00 – poprzedzona będzie wypominkami  jednorazowymi za naszych drogich zmarłych. Przypominam o konieczności odnawiania rezerwacji miejsc na cmentarzu  po 20 latach od pochówku.

4. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne – I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I czwartek będziemy modlić się o nowe powołania do stanu duchownego. W I piątek od godziny 17.00 do 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

5. W  I piątek  odwiedzę z posługą sakramentalną naszych drogich chorych. Początek o godz. 8.30.

6. Bardzo serdecznie dziękuję naszej drogiej Dekoratorce za wykonane dekoracje na uroczystość Wszystkich Świętych i cały listopad. Bóg zapłać za poświęcony czas i siły!

7. Polecam kolejny numer Niedzieli. Zachęcam gorąco do  lektury prasy katolickiej jako źródła prawdy o naszym powołaniu do wieczności.

8. Bardzo gorąco dziękuję p. Katarzynie i Henrykowi Lechowicz za okazaną pomoc. Bóg zapłać za poświęcony czas, środki i siły.

9. Panie z Żywego Różańca proszę o odebranie Zwiastunów Różańcowych.

10. Dziś ostatni dzień zapisów na Pielgrzymko-wycieczkę do Czarnogóry  – od 23  czerwca do 5 lipca  2018r.  Program  w zakrystii.

11. Msze św. w tym tygodniu w środę o godz. 10.30, w czwartek o godz. 16.00, a w piątek o godz. 17.30