Ogłoszenia duszpasterskie na XXXI niedzielę zwykłą (5 listopada 2017) – Biskupice

1. W poniedziałek zapraszam na mszę św. i na spotkanie młodzież przygotowującą się do Bierzmowania. Proszę o przyniesienie indeksów i plansz z Różańca.

2. We wtorek  zapraszam na mszę św. i na spotkanie dzieci przygotowujące się do I Komunii św.

3. W sobotę  przypada 99. rocznica odzyskania Niepodległości przez Polskę. Pamiętajmy o modlitwie w intencji naszej kochanej Ojczyzny Polski.

4. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli, oraz Jasia dla najmłodszych. Zachęcam gorąco do  lektury prasy katolickiej jako źródła wiary.

5. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona na WSD w Toruniu – polecam ją waszej ofiarności.

6. Ze względu na zbyt małą liczbę chętnych nie odbędzie  wyjazd do Czarnogóry. Mam więc alternatywną propozycję na wyjazd do Bułgarii i Rumunii w dniach 25.czerwca do 4 lipca. Koszt 2600 zł. program do odebrania w zakrystii.

7. Jeśli pogoda pozwoli to będę prosił o pomoc w wywiezieniu gruzu z podwórka nowej plebanii. Serdecznie proszę tych, którzy mogą pomóc w transporcie czy załadunku o zdeklarowanie się po mszy św.  Już z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

XXXI   Niedziela zwykła –  5  listopada  2017 r.

7.45. + Gertruda i Alfons Chętkowscy  oraz  zmarli z obojga stron

10.30. O bł. Boże i opiekę MB dla babci Gabrieli Kazanieckiejint. od wnuczki Emilii

12.00. + Jolanta Michalak w 6 rocznicę śmierci

Poniedziałek (6.11)godz. 17.00

O bł. Boże i łaskę zdrowia dla Kasjana z okazji 13 rocznicy urodzin

Wtorek  (7.11) – godz. 17.00

+ Cecylia i Włodzimierz Racławscy oraz Franciszek i Józefę Gęckowskich

Środa (8.11)

godz. 16.30. Różaniec

godz. 17.00. + Maria w 3. rocznicę śmierci i Stefan Właśniewscy

Czwartek (9.11)17.00

+ Leszek Matłosz i zmarli z rodziny Lewandowskich i Noworackich w rocznicę śmierci Magdaleny

Piątek (10.11)

godz. 16.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu

godz. 17.00. + Helena i Jan Kaźmierek, +Leokadia i Zenon Baliccy i zmarli z rodziny Grabowskich

Sobota (11.11)

godz.  15.00. Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Elżbiety i Marka Gajtkowskich oraz całej rodziny z okazji 30 rocznicy małżeństwa

godz.  16.00 + Kazimierz Betkier w 11. rocznicę śmierci

XXXII   Niedziela zwykła –  12  listopada  2017 r.

7.45. + Mieczysław w 8 r. śm. i Jacek Ziółkowscy oraz Rodzice z obojga stron

10.30. +Wioletta w r. śm. i Stanisław Blachowscy oraz Rodzice z obojga stron