Ogłoszenia duszpasterskie na III niedzielę Adwentu (17 grudnia 2017) – Warszewice

1. Zgodnie z zapowiedzią dziś po Mszy św. zbiórka do puszek na pomoc dla Kościoła na wschodzie. Bóg zapłać za ofiarność.

2. Przypominam i jeszcze raz serdecznie zapraszam  na nasze parafialne spotkanie opłatkowe dziś o godz. 16.30 w świetlicy w Biskupicach.

3. Pozostało jeszcze trochę świec Caritasu. Proszę serdecznie o dar serca dla dzieci przez zakupienie takiej świecy  u p. Wojciecha.

4. Dziś po Mszy św. można nabyć u dzieci z Kółka misyjnego sianko na stół wigilijny. Bóg zapłać Diakonowi Mariuszowi i dzieciom za dbanie o piękną chrześcijańską  tradycję.

5. Przypominam – dziś Kiermasz w SP w Warszewicach od g.  10.00 do 12.00  i gminny w  świetlicy w Biskupicach od godz. 12.00 do 15.00 – szczegóły na plakacie!                           

6. Jutro w poniedziałek nasza Adwentowa spowiedź – rano od 9.00 do 9.30 a wieczorem od 17.00 do 17.30.

7. Zapraszam na ostatni tydzień Rorat. Jutro Roraty o godz. 17.30. W piątek o godz. 17.00 – Roraty i spotkanie ze św. Mikołajem. Zapraszam wszystkie dzieci i zapewniam, że św. Mikołaj dla każdego ma upominek!

8. W przyszłą niedzielę  Wigilia – tradycyjnie powstrzymujemy się od pokarmów mięsnych. Opłatek na stół wigilijny można nabyć w zakrystii.

9. W przyszłą niedzielę nasza kolekta gospodarcza, którą polecam waszej ofiarności.

10. Bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie naszej parafialnej Wigilii p. Agacie i Marcinowi Banasik, którzy ofiarowali mandarynki. Bóg zapłać!

11. Do puszek na paczki zebraliśmy 1210 zł. bardzo serdecznie dziękuję za ofiarność! GOPS-owi w Łubiance dziękuję za przekazane słodycze. Dziękuję naszemu Zespołowi Caritas za przygotowanie i już za przeprowadzenie tej akcji. Bóg zapłać za poświęcony czas i siły!

13. Polecam kolejny numer  Niedzieli.

14. Chorych w Warszewicach odwiedzę z posługą sakramentalną w środę . Początek od godz. 10.15.

15. W poniedziałek o godz. 14.00 w Biskupicach odbędzie się pogrzeb +Jana Osińskiego z Biskupic – lat 79. Rodzinie zmarłego składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Dobry Jezu, a nasz Panie …………….. Różaniec za zmarłego zostanie odprawiony dziś w kościele w Biskupicach o godz. 18.00.