Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę zwykłą (14 stycznia 2018) – Biskupice

1. Serdeczne Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na WSD w Toruniu. W każdą środę klerycy modlą się za wszystkich ofiarodawców.

2. W  dniach  18 – 25 stycznia przeżywać będziemy  Tydzień Powszechnej  Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Dzisiejsza niedziela jest również Światowym Dniem Migranta i Uchodźcy. W tej tak aktualnej i trudnej sprawie módlmy się gorliwie wszyscy.

3. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli i Jasia dla najmłodszych. Pragnę gorąco zachęcić   do lektury  czasopism religijnych jako źródła wiedzy i Bożej mądrości.

4. Wszystkim, którzy ofiarowali zużyte sprzęty na pomoc dla Kościoła w potrzebie składam  serdeczne – Bóg zapłać!

5. Składam serdeczne Bóg zapłać za dodatkowe ofiary na kostkę  p. Felicji i Sławomirowi Blachowskim z Biskupic oraz  Aleksandrze i Adamowi Noworackim, Anecie i Waldemarowi Lewandowskim, Katarzynie i Adamowi Dyczko, Aleksandzre i Henrykowi Lewandowskim, Kindze i Maciejowi Stanisławskim, Melanii, Elżbiecie i Markowi Gajtkowskim, Gabrieli i Zbigniewowi Syrockim, Teresie i Zbigniewowi Kruk, Ewelinie i Robertowi Łuczak,Iwonie i Grzegorzowi Kowalskim, Barbarze i Stanisławowi Insadowskim,  Mirosławie i Józefowi Rząd, Barbarze i Walentemu Piątkowskim,  Danucie i Marianowi Gajewskim, Marii i Romanowi Dzieszka, Hannie i Krzysztofowi Kazanieckim, Magdalenie i Łukaszowi Kazanieckim, Beacie i Januszowi Kazanieckim, Kindze i Tomaszowi Kazanieckim, Małgorzacie i Aleksandrowi Zakrzewskim,  Małgorzacie i Grzegorzowi Kościelskim, Irenie i Stefanowi Błażejczyk, Monice Kościecha, Dorocie i Sławomirowi Pierzchalskim, Franciszkowi Szczukowskiemu, Marii i Januszowi Brzoska, Katarzynie i Rafałowi  Grygiel,  Marii i Dariuszowi Syrockim, Felicji i Feliksowi Pokorskim, Agacie i Marcinowi Banasik, Dorocie i Stanisławowi Tchorzewskim, Danucie Berent, Beacie i Tomaszowi Chojnackim, Bożenie i Kazimierzowi Dulskim, Sylwii i Mariuszowi Mikrut, Beacie i Sławomirowi Dulskim, Katarzynie i Jarosławowi Brzoska, Grażynie, Dariuszowi, Janinie i Józefowi Banasik. Bóg zapłać za dar serca!

6. Wszystkim babciom  z okazji ich święta, które przypada w przyszłą niedzielę składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i pociechy z wnuków. Szczęść Boże!             

7. Od wtorku  rozpocznę  kolędy w Warszewicach.

8. W środę zapraszam o 16.00 na Różaniec.

INTENCJE  MSZALNE

II  Niedziela zwykła 14  stycznia 2018 r.

7.45.  + Leonardę i Eugeniusza Pniewskich i Rodziców z obojga stron 

10.30. + Józef  Jeliński w 3 rocznicę śmierci

10.30. + Józef Kowalski z okazji urodzin

12.00. + Henryk Kruk z okazji imienin i urodzin  oraz  Rodzice z obojga stron

Poniedziałek ( 15.01) – godz. 16.30 

+ Jan Osiński w 30 dniu po śmierci

Wtorek   (16.01) – nie ma Mszy św.

Środa (17.01)

godz. 16.00. Różaniec

godz. 16.30. O błogosławieństwo Boże i opiekę MB i Anioła Stróża dla Mateusza Hoffmman z okazji 1 rocznicy urodzin

Czwartek ( 18.01)  – nie ma Mszy św.

Piątek (19.01)

godz. 16.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu

godz. 16.30. +Stanisławę i Dionizego Frąckowiak oraz +Bronisławę i Franciszka Winiarskich

Sobota  (20.01) – godz. 8.30

+ Irena i Kazimierz Zacharek oraz zm. z rodziny Dembskich

III  Niedziela zwykła 21  stycznia 2018 r.

7.45. + Zenon i Leokadia Baliccy w rocznicę śmierci 

10.30. + Teresa i Franciszek Kowalscy z okazji Dnia Babci i Dziadka

12.00. + Maryla i Tadeusz Ordon,  + Wacław Świebodziński oraz  + Helena i Tadeusz Walter – okazji Dnia Babci i Dziadka