Ogłoszenia duszpasterskie na III niedzielę zwykłą (21 stycznia 2018) – Biskupice

1. Wszystkim babciom i dziadkom z okazji ich święta,  składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i pociechy z wnuków. Szczęść Wam Boże!

2. Dziękuję serdecznie p. Marcie Blachowskiej za przygotowanie wraz z kl. VI SP w Warszewicach jasełek, które dziś mogliśmy wszyscy zobaczyć w Warszewicach 9.15, i Biskupicach o 10.30.. Bóg zapłać Pani i Dzieciom za poświęcony czas i siły.

3. Do wtorku trwają kolędy w Warszewicach.

4. W przyszłą niedzielę podsumowanie minionego roku.

5. Proszę odebrać kolejny numer niedzieli. Polecam również Jasia dla najmłodszych.

6. W piątek o godz. 19.00 spotkanie dla młodzieży z KSM-u. Zapraszam młodzież, która dotychczas jeszcze nie brała udziału w spotkaniach.

7. W czwartek święto Nawrócenie św. Pawła – koniec Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

8. Serdecznie dziękuję za ofiarę na kostkę: p. Hannie i Markowi Wiśniewskim, Annie i Stefanowi Blachowskim, Iwonie i Markowi Zakrzewskim, Zofii, Aleksandrze i Jerzemu Blachowskim, Joannie i Zbigniewowi Łuczak, Beacie i Wojciechowi Łuczak, Małgorzacie i Jerzemu Bonieckim, Joannie, Markowi, Kazimierze i Marianowi Blachowskim. Bóg zapłać za dar serca!

9. Zapraszam na pielgrzymkę do Ziemi Świętej – program w zakrystii. Zapisy do 15 lutego. Przy zapisie wpłata 500 zł. na rezerwację  miejsca  w samolocie.

III  Niedziela zwykła 21  stycznia 2018 r.

7.45. + Zenon i Leokadia Baliccy w rocznicę śmierci

10.30. + Teresa i Franciszek Kowalscy z okazji Dnia Babci i Dziadka

12.00. + Maryla i Tadeusz Ordon,  + Wacław Świebodziński oraz.+ Helena i Tadeusz Walter – okazji Dnia Babci i Dziadka

Poniedziałek ( 22.01) – godz. 16.00

+ Jan Osiński – int.  od  ZP Rzymkowscy

Wtorek   (23.01) – godz. 16.00

+Alojzy Puczkarski  i +Jan Zakrzewski w rocznicę śmierci oraz o wypełnienie woli Bożej dla siostry Reginy w dniu urodzin

Środa (24.01)

godz. 16.00. Różaniec

godz. 16.30. +Halina  w 1 rocznicę śm. oraz Tadeusz i Krzysztof Mazur

Czwartek ( 25.01)  – godz. 16.30

O nawrócenie dla wszystkich z naszej parafii, którzy lekceważą sobie Pana Boga.

Piątek (26.01)

godz. 16.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu

godz. 16.30  – O bł. Boże i opiekę MB dla p. Agnieszki z okazji imienin i urodzin

Sobota  (27.01)

godz. 15.00 – Msza św. chrzcielna Miłosza Dawida Walter

godz. 16.00 – Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla p. Wioletty Matłosz z okazji 40 rocznicy urodzin

IV  Niedziela zwykła 28  stycznia 2018 r.

7.45. + Jadwiga Gładyszewska  w 6 rocznicę śmierci

10.30. + Zofia i Klemens Ordon oraz  + Monika i Bolesław Blachowscy