Ogłoszenia duszpasterskie na III niedzielę zwykłą (21 stycznia 2018) – Warszewice

1. Wszystkim babciom i dziadkom z okazji ich święta,  składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i pociechy z wnuków. Szczęść Wam Boże!             

2. Dziękuję serdecznie p. Marcie Blachowskiej za przygotowanie wraz z kl. VI SP w Warszewicach jasełek, które dziś mogliśmy wszyscy zobaczyć w Warszewicach 9.15, i Biskupicach o 10.30.. Bóg zapłać Pani i Dzieciom za poświęcony czas i siły.

3. Kolęda: 

21.01. Niedziela –  Nowe bloki – p. Cmiel, Muszytowscy i Rokicińscy – od godz. 14.00

22.01- Poniedziałek –  ul. Ks. Inf. Groszkowskiego strona lewa od. p. Łuczak oraz  p. Balcerowicz , Szczechowscy i Szatkowscy  od g. 14.00.

23.01. –  Wtorek  ul. Ks. Inf. Groszkowskiego strona prawa od p. Marszałkowskich do p. Stodulskich oraz  p. Szczerbowscy,  Rełowicz,  Kurzyńscy i Jazienieccy  –  od godz.15.00

4. W przyszłą niedzielę podsumowanie minionego roku.

5. Polecam  kolejny numer Niedzieli.

6. W piątek o godz. 19.00 spotkanie dla młodzieży z KSM-u. Zapraszam młodzież, która dotychczas jeszcze nie brała udziału w spotkaniach.

7. W miniony czwartek założony został nowy elektroniczny napęd do dzwonu. Koszt to 6500 zł.  Dzwon tradycyjne będzie bił codziennie o godz. 12.00 na Anioł Pański oraz okazjonalnie pół godz. przed Mszą św. sterowany z pilota. Przy tej okazji serdecznie dziękuję: p. Leokadii i Szczepanowi Katarzyńskim, Zofii, Marianowi i Maciejowi Walter oraz Joannie i Piotrowi Finc za dodatkową ofiarę na ten cel.  Bóg zapłać za dar serca!

8. Zapraszam na pielgrzymkę do Ziemi Świętej – program w zakrystii. Zapisy do 15 lutego. Przy zapisie wpłata 500 zł. na rezerwację  miejsca  w samolocie.