Ogłoszenia duszpasterskie na V niedzielę zwykłą (4 lutego 2018) – Warszewice

1. Polecam kolejny numer Niedzieli. Jest też Jaś dla najmłodszych. Niech lektura prasy katolickiej pomoże nam z nadzieją modlić się i pracować na chwałę Bożą.

2. W przyszłą niedzielę  przypada  XXIII  światowy Dzień Chorego. Zapraszam serdecznie wszystkich chorych , którym zdrowie pozwala przybyć, na Mszę św.  z obrzędem sakramentu Namaszczenia Chorych o godz. 12.00 w Biskupicach.

3. W środę po Mszy św. o godz. 17.30 obowiązkowa zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów. Proszę rodziców o pomoc w dotarciu.

4. W piątek o godz. 19.00 obowiązkowe spotkanie dla młodzieży z  KSM-u.

5. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Lucyna Bajerska z Warszewic i Sebastian Kozieł z Pigży – zapowiedź pierwsza. Ktokolwiek wie o istniejących przeszkodach między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania mnie o tym osobiście.

6. W sobotę o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z przewodnikiem, dla osób jadących na pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Proszę o przyniesienie 500 zł. wpisowego na samolot. Będzie również możliwość ubezpieczenia się w razie niemożliwości lotu.

7. W sobotę o godz. 10.30 odbędzie się Dekanalny Turniej piłki halowej ministrantów i lektorów. Zapraszam do kibicowania.