Ogłoszenia duszpasterskie na I niedzielę Wielkiego Postu (18 lutego 2018) – Biskupice

1. Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli w  adoracji Najść. Sakr. Adorowało nas sporo i mam nadzieję, że kolejna adoracja będzie cieszyć się jeszcze większą frekwencją, by nasza parafia umocniła się w wierze.

2. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary w ramach naszej kolekty gospodarczej. Dziękuję za troskę o nasze wspólne dobro!

3. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś  o godz. 16.00 , mam nadzieję, że wszyscy odczuwamy potrzebę rozważania męki Jezusa, która przyniosła nam zbawienie. Za udział w Gorzkich żalach można uzyskać również odpust zupełny.  

4. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30. Serdecznie zachęcam do udziału w tym pięknym nabożeństwie. Za udział w Drodze Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny. Proszę przynosić książeczki do nabożeństwa z tekstami, aktywnie uczestniczyć we wspólnej modlitwie.

5. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli i Jasia. Zachęcam gorąco do lektury czasopism religijnych , aby dobrze i owocnie przeżyć zbawienny czas Wielkiego Postu.

6. W czwartek przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła. To święto przypomina nam, że Stolica Piotrowa jest podstawą jedności Kościoła.

7. W przyszłą niedzielę dzień modlitw i postu w intencji Polskich misjonarzy posługujących, aż w 96 krajach świata! Po mszach św. zbiórka do puszek na pomoc misjonarzom. Można też wesprzeć ten cel wysyłając SMS-a – szczegóły na plakacie w kruchcie kościoła.                             

8. W tym tygodniu wyjeżdżam na ferie, zastępował mnie będzie ks. Andrzej.

INTENCJE  MSZALNE

I   Niedziela  Wielkiego postu  18.02.2018 r.

7.45. + Lidia Balicka w rocznicę śmierci

10.30. + Marian Łuczak z okazji urodzin

12.00. + Bernard Gajtkowski w 5 rocznicę śmierci

Poniedziałek (19. 02)  godz. 16.30

O łaskę zdrowia i potrzebne łaski dla p. Mirosławy Kozimor

Wtorek (20.02) godz. 16.30  

+ Jadwiga Biegalska z okazji urodzin

Środa   (21.02)

godz. 16.00. Różaniec

godz. 16.30. + Helena w 18 rocznicę śmierci i Gustaw Braun

Czwartek (22. 02) godz. 16.30

Za parafian

Piątek (23. 02) godz. 16.00

+ Aniela Grzecznowska w 3. rocznicę śmierci oraz +Jan i rodzice Wilińscy

Sobota  (24. 03) – nie ma Mszy św.

II  Niedziela Wielkiego postu  25.02.2018r.

7.45. + Ludwik w 19 r. śm. i Jadwiga Cichoraccy

10.30. + Teresa Głowacka w 1 rocznicę śmierci

12.00. + Zbigniew Zakrzewski oraz +Teodora i Mirosław Mizikowscy