Ogłoszenia duszpasterskie na I niedzielę Wielkiego Postu (18 lutego 2018) – Warszewice

1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary w ramach naszej kolekty gospodarczej. Dziękuję za troskę o nasze wspólne dobro!

2. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś  o godz. 15.15 , mam nadzieję, że wszyscy odczuwamy potrzebę rozważania męki Jezusa, która przyniosła nam zbawienie. Za udział w Gorzkich żalach można uzyskać również odpust zupełny.

3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.30. Serdecznie zachęcam do udziału w tym pięknym nabożeństwie. Za udział w Drodze Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny. Proszę przynosić książeczki do nabożeństwa z tekstami, aktywnie uczestniczyć we wspólnej modlitwie.

4. Polecam kolejny numer Niedzieli. Zachęcam gorąco do lektury czasopism religijnych , aby dobrze i owocnie przeżyć zbawienny czas Wielkiego Postu.

5. W czwartek przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła. To święto przypomina nam, że Stolica Piotrowa jest podstawą jedności Kościoła.

6. W przyszłą niedzielę dzień modlitw i postu w intencji Polskich misjonarzy posługujących, aż w 96 krajach świata! Po mszach św. zbiórka do puszek na pomoc misjonarzom.                                

7. W tym tygodniu wyjeżdżam na ferie, zastępował mnie będzie ks. Andrzej.