Ogłoszenia duszpasterskie na III niedzielę Wielkiego Postu (4 marca 2018) – Biskupice

1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym  dziś o godz. 16.00. Przypominam ,że za udział w Gorzkich żalach można uzyskać  odpust zupełny.

2. W poniedziałek o godz. 16.30 przyjedzie pan od szatek do I Komunii św. Zainteresowanych nowymi szatkami serdecznie zapraszam na przymiarkę do salki w plebanii.

3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.15. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa w tym nabożeństwie. Za udział w Drodze Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny.

4.  Można odbierać kartki do spowiedzi wielkanocnej. Serdeczne dziękuję za składane przy tej okazji ofiary – szczególnie na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać za dar serca!

5. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli i Jasia.  Zachęcam gorąco do lektury czasopism religijnych , aby nie ustawać w pogłębianiu swojej wiary.

6. Wszystkim Paniom z okazji przypadającego w czwartek Dnia Kobiet, już dziś, składam najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, miłości od ludzi i Pana Boga, i polecam was Wszystkie opiece Matki Najświętszej. Szczęść wam Boże!

7. W czwartek po Mszy św. spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.

8. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nasze rekolekcje wielkopostne. Już proszę o pozytywne nastawienie i organizowanie sobie czasu na obowiązkowe ćwiczenia duchowe dla każdego. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona dla WSD w Toruniu, którą polecam waszej ofiarności.

9. Wczoraj odbył się pogrzeb + Henryka Zielińskiego z Warszewic lat 77. Rodzinie zmarłego składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Dobry Jezu, a nasz Panie………

III  Niedziela  Wielkiego postu  – 4  marca  2018 r.

7.45. + Helena w 25 r. śm. i Alfons Kujawscy oraz +Leokadia i Feliks Ziókowscy

10.30.  + Kazimierz Kazaniecki z okazji imienin, rodzice Kazanieccy i Tarkowscy oraz + brat Henryk

10.30. +Stanisławę i Józef Masiczak

12.00. + Zofia w r. śm. i Kazimierz Okońscy oraz zmarli z rodziny Okońskich i Blachowskich

Poniedziałek    (5.03)  godz. 17.00

O zdrowie dla Jerzego i wszystkich chorych z naszej parafii

Wtorek  (6.03) – godz.  17.00

W intencji Katechetów z naszego dekanatu

Środa  (7. 03)

godz. 16.30 –  Różaniec

godz. 17.00 – O zdrowie dla p. Mirosławy Kozimor

Czwartek (8.03) – godz. 17.00

O bł. Boże i opiekę MB dla wszystkich Pań z naszej parafii

Piątek  (9.03)

godz. 16.15 – Droga Krzyżowa

godz. 16.45 – O wyrwanie z nałogu wszystkich uzależnionych z naszej parafii

Sobota  (10.03)  –  godz. 15.00

O bł. Boże i opiekę MB dla wszystkich pań z Biskupic z okazji Dnia Kobiet

IV Niedziela  Wielkiego postu  – 11  marca  2018 r.

7.45. + Walerian Łuczak w 6 rocznicę śmierci

10.30.  + Franciszek z okazji urodzin i Teresa Kowalscy

12.00. + Tadeusz w 24 r. śm. , Irena i Marzena Pawlikowscy oraz +Natalia i Henryk Mądraszewscy