Ogłoszenia duszpasterskie na III niedzielę Wielkiego Postu (4 marca 2018) – Warszewice

1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym  dziś o godz. 15.15. Przypominam ,że za udział w Gorzkich żalach można uzyskać  odpust zupełny.

2. W poniedziałek o godz. 16.30 przyjedzie pan od szatek do I Komunii św. Zainteresowanych nowymi szatkami serdecznie zapraszam na przymiarkę do salki w plebanii.

3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.30. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa w tym nabożeństwie. Za udział w Drodze Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny.

4. Można odbierać kartki do spowiedzi wielkanocnej. Serdeczne dziękuję za składane przy tej okazji ofiary – szczególnie na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać za dar serca!

5. Polecam  kolejny numer Niedzieli.  Zachęcam gorąco do lektury czasopism religijnych , aby nie ustawać w pogłębianiu swojej wiary.

6. Wszystkim Paniom z okazji przypadającego w czwartek Dnia Kobiet, już dziś, składam najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, miłości od ludzi i Pana Boga, i polecam was Wszystkie opiece Matki Najświętszej. Szczęść wam Boże!

7. W czwartek po Mszy św. o godz. 17.00 w Biskupicach spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.

8. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nasze rekolekcje wielkopostne. Już proszę o pozytywne nastawienie i organizowanie sobie czasu na obowiązkowe ćwiczenia duchowe dla każdego. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona dla WSD w Toruniu, którą polecam waszej ofiarności.

9.  Wczoraj odbył się pogrzeb + Henryka Zielińskiego z Warszewic lat 77. Rodzinie zmarłego składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Dobry Jezu, a nasz Panie………

10. Msza św. w środę o godz. 16.00 i w piątek o godz. 18.00.