Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę Miłosierdzia Bożego (8 kwietnia 2018) – Warszewice

1. Rozpoczynamy dziś Tydzień Miłosierdzia. Zgodnie z zapowiedzią po Mszy św.  składamy ofiary do puszek na cele dobroczynne. Bóg zapłać za ofiarność!

2. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli i Jasia.  Pragnę zachęcić do sięgania po prasę katolicką. Niech w każdej rodzinie choć od czasu do czasu taka gazeta się znajdzie. Serdecznie dziękuję tym rodzinom, które regularnie sięgają po katolicką prasę, a pozostałych zachęcam!

3. W poniedziałek o godz. 17.00 w Biskupicach spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania, a w środę po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. Będzie można odebrać zamówione szatki do I Komunii św.

4. Jest jeszcze 8  miejsc   na pielgrzymkę do Ziemi świętejChętnych, również z poza parafii zapraszam do zapisywania się.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Tydzień Biblijny.

6. W piątek o godz. 19.00 obowiązkowe spotkanie dla KSM-u.

7. Na jutro przeniesiona została liturgiczna uroczystość Zwiastowania Pańskiego –  obchodzona jako Dzień Życia oraz Dzieła Duchowej Adopcji.

8. Msze św. w środę o godz. 18.00, w piątek i sobotę o godz. 16.00.

9. Intencje – ślub: Lucyna Bajerska – Sebastian Kozieł