Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocy (22 kwietnia 2018) – Biskupice

1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza – rozpoczniemy tydzień modlitw o powołania i za powołanych do stanu duchownego. Pamiętajmy również w naszych osobistych modlitwach o tej bardzo ważnej w dzisiejszych czasach intencji.

2. Jutro przypada uroczystość św. Wojciecha Bpa i Męcz. – głównego patrona Polski, a  w środę przypada święto św. Marka Ewangelisty.

3. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli i Jasia. Pragnę zachęcić do sięgania po prasę katolicką, jako źródła wiary i miłości.

4. W czwartek o godz. 17.00 obowiązkowe spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.

5. W piątek  o  godz. 19.00 obowiązkowe spotkanie KSM – u.

6. W piątek na godz. 20.00 zapraszam na Apel Jasnogórski. Będziemy dziękować za setną rocznicę odzyskanie niepodległości przez Polskę. Gorąco zapraszam wraz z naszą  młodzieżą do wspólnej modlitwy.

7. W piątek przypada Narodowy Dzień Pokuty za grzechy przeciwko życiu człowieka – zachęcam do modlitwy w tej intencji.

8. Pragnę bardzo serdecznie podziękować p. Czesławowi Wilińskiemu za sfinansowanie odrestaurowania bramy wejściowej na  plac kościelny. Bóg zapłać za dar serca.

IV  Niedziela Wielkanocy 22  kwietnia  2018 r.

7.45 .+ Sławomir i rodzice Świeczkowscy

10.30. +Teresa i Franciszek Kowalscy oraz +Edward Streich

12.00. + Henryk Kruk w 11 rocznicę śmierci oraz Rodzice z obojga stron

Poniedziałek  (23. 04) godz. 17.00

+ Za parafian

Wtorek (24.04)  godz. 17.00

O bł. Boże i opiekę MB dla ks. Proboszcza z okazji imienin – int. od Rad Parafialnych

Środa (25.04)

godz. 16.30. Różaniec

godz. 17.00. + Martyna Markiewicz

Czwartek (26.04) godz. 17.00

+ Tomasz Matłosz

Piątek (27.04)  – godz. 17.00

+Łucja w 1 rocznicę śmierci oraz +Kazimierz i Michał Piotrowscy

Sobota  (28.04)  godz. 18.00

Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla p. Czesławy Syrockiej z okazji 80 – tej rocznicy urodzin

V  Niedziela Wielkanocy 29  kwietnia  2018 r.

7.45. +Wacławę i Władysław Żeglarscy oraz + Klara i Wacław Jacob

10.30 – Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla p. Aleksandry i Adama Noworackich z okazji 40 –tej rocznicy małżeństwa

12.00 –  Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla p. Teresy i Zbigniewa Kruk z okazji 40 –tej rocznicy małżeństwa

12.00 – Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla p. Edwarda Biegalskiego z okazji 70 – tej rocznicy urodzin