Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocy (29 kwietnia 2018) – Warszewice

1. Od wtorku rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe. Mam nadzieję, że podobnie jak w poprzednich latach  licznie będziemy gromadzić się na Majowym. Młodzież i dzieci proszę o gromadzenie wyklejanki – ostatnia szansa na darmowy wyjazd nad morze. Majowe w Warszewicach o godz. 18.00.

2. W środę  2 maja  przypada Święto Flagi Narodowej. Proszę serdecznie o wywieszenie flag przy naszych domach, by budować patriotyzm w swym sercu i całej Ojczyźnie, tym bardziej, że obchodzimy stu lecie odzyskania niepodległości.

3. W czwartek uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w porządku niedzielnym, a więc w Warszewicach o 9.15.

4. Na  piątek – 4 maja ks. Biskup Wiesław udzielił dyspensy od pokarmów mięsnych. Nie obowiązuje post.

5. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne. W I czwartek będziemy modlić się o nowe powołanie do stanu duchownego. W I piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 17.00 do 17.30.

6. Polecam kolejny numer Niedzieli. Niech dobra lektura umacnia nas w wierze w Zmartwychwstałego Jezusa.

7. Panie z Żywego Różańca proszę o odebranie Zwiastunów Różańcowych.

8. Zapowiedzi przedślubne: Marcin Pardyka z Warszewic i Natalia Chabiera z Wielkiego Rychnowa w parafii Wielka Łąka – zapowiedź pierwsza.

9. Są jeszcze  miejsca   na pielgrzymkę do Ziemi ŚwiętejChętnych również z poza parafii zapraszam do zapisywania się. 

10. W piątek o godz. 19.30 do Biskupic zapraszam wszystkie wspólnoty działające w naszej parafii na wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku.

11. Msze św. w czwartek o godz. 9.15 oraz w piątek o godz. 17.30