Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocy (6 maja 2018) – Biskupice

1. Bardzo serdecznie i gorąco zapraszam na  nabożeństwa majowe, codziennie w łączności ze Mszą św.  w kościele o  godz. 17.00 i w Brąchnowie o godz. 19 przy kaplicy MB.

2. Bardzo serdecznie dziękuję p. Karolowi i Grzegorzowi oraz Filipowi za wykoszenie trawy wokół kościoła. Bóg zapłać za poświęcony czas, siły i środki!

3. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w ognisku i wspólnym śpiewaniu pieśni patriotycznych. Bóg zapłać Hani i Kamili Pierzchalskim oraz Oli z Grudziądza za przygotowanie i poprowadzenia wieczoru. Paniom z KGW w Biskupicach serdecznie dziękuję za upieczone ciasto, które wszyscy ze smakiem zjedliśmy. Bóg zapłać za dar serca!

4. Jutro – w poniedziałek o godz. 16.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

5. Od jutra do środy zaczniemy dni modlitw o urodzaje z procesją błagalną po Mszy św.- zapraszam nie tylko rolników, bo za późno jest modlić się o dobre urodzaje w żniwa.

6. We wtorek o godz. 17.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania. We wtorek przypada uroczystość św. Stanisława Bp. i męczennika głównego patrona Polski.

7. Polecam kolejny numer Niedzieli i Jasia. Niech ta lektura pomoże  nam kroczyć za Jezusem w mocy Ducha św. przez całe nasze życie.

8. W piątek odwiedzę z posługą sakramentalną naszych drogich chorych. Początek od godz. 8.30.

9. W piątek obowiązkowe spotkanie   KSM-u  o godz. 19.30.

10. W sobotę rozpoczniemy nowennę do Ducha św. przed Uroczystością Zesłanie Ducha św. i Bierzmowaniem naszej młodzieży.

11. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jest to dzień 13 maja – święto MB Fatimskiej oraz 37 rocznica postrzelenia JP II- dziś już Świętego. Dlatego zapraszam już dziś na procesję fatimską. Szczegóły podam w przyszłą niedzielę.

12. Zachęcam do wyjazdu  na  spotkanie młodych w Lednicy. Wyjazd zapisy u Kamili i Hani. W kruchcie wywieszony jest plakat ze szczegółami.

13. Zapowiedzi przedślubne: Marcin Pardyka z Warszewic i Natalia Chabiera z Wielkiego Rychnowa w parafii Wielka Łąka – zapowiedź druga.

14. Są jeszcze  miejsca   na pielgrzymkę do Ziemi ŚwiętejChętnych również z poza parafii zapraszam do zapisywania się.

VI  Niedziela Wielkanocy 6  maja  2018 r.

7.45. + Rodzice  Przybyszewscy i Syroccy

10.30.  + Rodzice Tarkowscy, brat Henryk oraz +Kazimierz Kazaniecki

12.00. + Alojzy i Helena Sztyrbiccy oraz +Małgorzata Dobrzalska

Poniedziałek  (7. 05)  – godz. 17.00

+Jadwiga i Ludwik Cichoraccy

Wtorek (8.05)  – godz. 17.00

+ Stanisław w dniu imienin i Łucja Kurkowscy

Środa (9.05)

godz. 16.30. Różaniec

godz. 17.00. + Marta i Franciszek Żelazko

Czwartek (10.05) – godz. 17.00

+ Agnieszka i Zbigniew Bożejewicz

Piątek (11.05)  – godz. 17.00

+ Maria i Józef Kościelscy

Sobota  (12.05)  godz. 17.00

+Stanisławę z okazji imienin i Jana Noworackich i Rodziców z obojga stron

Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa – 13  maja  2018 r.

7.45. + Marek, Maria i Alojzy Rybiccy  oraz +Barbara Modzelewska

10.30. + Mieczysław Syrocki w 9 r. śm. oraz +Małgorzata Bak i Rodzice z obojga stron

12.00 – Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Aliny i Olgierda Zbigniewa Jonatowskich z okazji 25 rocznicy małżeństwa

12.00. + Maria i Józef Kościelscy i Rodzice z obojga stron