Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocy (6 maja 2018) – Warszewice

1. Bardzo serdecznie i gorąco zapraszam na  nabożeństwa majowe, codziennie  o godz. 18 przy kaplicy MB. Oraz w środę i piątek w kościele.

2. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w ognisku i wspólnym śpiewaniu pieśni patriotycznych. Bóg zapłać Hani i Kamili Pierzchalskim oraz Oli z Grudziądza za przygotowanie i poprowadzenia wieczoru. Paniom z KGW w Biskupicach serdecznie dziękuję za upieczone ciasto, które wszyscy ze smakiem zjedliśmy. Bóg zapłać za dar serca!

3. Jutro – w poniedziałek po majowym spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

4. Od jutra do środy zaczniemy dni modlitw o urodzaje – zapraszam nie tylko rolników, bo za późno jest modlić się o dobre urodzaje w żniwa.

5. We wtorek o godz. 17.00 w Biskupicach spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania. We wtorek przypada uroczystość św. Stanisława Bp. i męczennika głównego patrona Polski.

6. Polecam kolejny numer Niedzieli. Niech ta lektura pomoże  nam kroczyć za Jezusem w mocy Ducha św. przez całe nasze życie.

7. W piątek odwiedzę z posługą sakramentalną naszych drogich chorych. Początek od godz. 8.30.

8. W piątek obowiązkowe spotkanie   KSM-u  o godz. 19.30.

9. W sobotę rozpoczniemy nowennę do Ducha św. przed Uroczystością Zesłanie Ducha św. i Bierzmowaniem naszej młodzieży.

10. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jest to dzień 13 maja – święto MB Fatimskiej oraz 37 rocznica postrzelenia JP II- dziś już Świętego. Dlatego zapraszam już dziś na procesję fatimską. Szczegóły podam w przyszłąniedzielę.

11.  Zachęcam do wyjazdu  na  spotkanie młodych w Lednicy. Wyjazd zapisy u Kamili i Hani Pierzchalskich.

12. Zapowiedzi przedślubne: Marcin Pardyka z Warszewic i Natalia Chabiera z Wielkiego Rychnowa w parafii Wielka Łąka – zapowiedź druga.

13. Są jeszcze  miejsca   na pielgrzymkę do Ziemi ŚwiętejChętnych również z poza parafii zapraszam do zapisywania się. 

14. Msze św. w środę i piątek o godz. 18.00.

15. W przyszłym tygodniu rozpoczniemy prace przy podświetleniu naszego kościoła. Już serdecznie proszę o zaplanowanie sobie czasu.