Ogłoszenia duszpasterskie na uroczystość Wniebowstąpienia (13 maja 2018) – Biskupice

1. Dziś  13 maja przypada 101. rocznica Objawień Fatimskich oraz 37 rocznica zamachu na JPII oraz święto patronalne naszej Rodziny Fatimskiej. Wszystkich Członków Rodziny Fatimskiej oraz sympatyków, którzy modlą się z nami w I soboty zapraszam dziś o godz. 17.00 na spotkanie przy wspólnym stole do plebanii. Natomiast wszystkich parafian zapraszam na uroczystą procesję z Figurą MB Fatimskiej o godz. 19.30.  Po procesji tradycyjnie zapraszam do ogrodu plebanijnego na majówkę przy ognisku – pieczenie kiełbasek, wspólny śpiew i film o objawieniach fatimskich.

2. Zapraszam na Nabożeństwa Majowe  codziennie o godz. 17.00 w kościele i o godz.. 19.00 w Brąchnowie przy figurze MB.

3. Bardzo serdecznie dziękuję p. Karolowi i Grzegorzowi  za wykoszenie i zebranie trawy wokół kościoła. Bóg zapłać za poświęcony czas, siły i środki!

4. Bardzo serdecznie dziękuję p. Stefanowi Mądraszewskiemu za załadunek gliny i gruzu. Bóg zapłać za serdeczną i ochoczą  pomoc.

5. Bóg zapłać p. Markowi Cichorackiemu za wywiezienie nieczystości. Bóg zapłać za ochoczą pomoc oraz poświęcony czas, siły i środki.

6. W poniedziałek o godz. 16.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

7. W czwartek o godz. 17.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.

8. Polecam kolejny numer Niedzieli i Jasia. Niech ta lektura pomoże  nam kroczyć  z Jezusem przez nasze życie aż do nieba, gdzie poszedł przygotować nam mieszkanie!

9. W poniedziałek święto św. Macieja Apostoła, a w w środę św. Andrzeja Boboli prezbitera i męczennika głównego patrona Polski.

10. W sobotę od godz. 9.00 do 10.00  spowiedź dla dzieci przed I Komunią św. i ich rodzin, dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania oraz ich bliskich i Świadków oraz dla wszystkich chetnych.

11. Za tydzień obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha św. , która kończy okres wielkanocny. Przypominam o oddaniu kartek od spowiedzi wielkanocnej.

12. W przyszłą niedzielę nasza kolekta gospodarcza, która polecam Waszej ofiarności.

13. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00  Uroczystość I Komunii św. naszych dzieci. Nie będzie w Biskupicach Mszy o godz. 12.00 – tylko w Warszewicach.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa – 13  maja  2018 r.

7.45. + Marek, Maria i Alojzy Rybiccy  oraz +Barbara Modzelewska

10.30. + Mieczysław Syrocki w 9 r. śm. oraz +Małgorzata Bak i Rodzice z obojga stron

12.00 – Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Aliny i Olgierda Zbigniewa Jonatowskich z okazji 25 rocznicy małż.

12.00. + Maria i Józef Kościelscy i Rodzice z obojga stron

Poniedziałek  (14. 05)  – godz. 17.00

+Marian Kowalski, rodzice Mądrzejewscy i zm. z rodziny Reszkowskich

Wtorek (15.05)  godz. 17.00

+ dziadkowie Zofia i Józef Szopa

Środa (16.05)

godz. 16.30. Różaniec

godz. 17.00. + Helena, Anastazja i Bolesław Pierzchalscy

Czwartek (17.05) – godz. 17.00

+ Regina w 13 r. śm. i Mieczysław Piątkowscy i zm. z rodziny Piątkowskich i Śliwińskich

Piątek (18.05)  – godz. 17.00

+ Aniela Grzecznowska z okazji imienin oraz +Jan i rodzice Wilińscy

Sobota  (19.05)  godz. 17.00

+Radek i Marian Socha

Uroczystość  Zesłanie Ducha św.  – 20  maja  2018 r.

8.00. +Lech Dąbrowski w 3 r. śm. oraz zm. Rodzice z obojga stron

10.00  – W intencji dzieci I Komunijnych