Ogłoszenia duszpasterskie na uroczystość Wniebowstąpienia (13 maja 2018) – Warszewice

1. Dziś  13 maja przypada 101. rocznica Objawień Fatimskich oraz 37 rocznica zamachu na JPII oraz święto patronalne naszej Rodziny Fatimskiej.  Wszystkich parafian zapraszam do Biskupic na uroczystą procesję z Figurą MB Fatimskiej o godz. 19.30.  Po procesji tradycyjnie zapraszam do ogrodu plebanijnego na majówkę przy ognisku – pieczenie kiełbasek, wspólny śpiew i film o objawieniach fatimskich.

2. Zapraszam na Nabożeństwa Majowe  codziennie o godz. 18.00.

3. W czwartek o godz. 17.00 w Biskupicach spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania – wraz ze Świadkami.

4. Polecam kolejny numer Niedzieli.  Niech ta lektura pomoże  nam kroczyć  z Jezusem przez nasze życie aż do nieba, gdzie poszedł przygotować nam mieszkanie!

5. W poniedziałek święto św. Macieja Apostoła, a w  środę św. Andrzeja Boboli prezbitera i męczennika głównego patrona Polski.

6. W sobotę od godz. 9.00 do 10.00 w Biskupicach  spowiedź dla dzieci przed I Komunią św. i ich rodzin, dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania oraz ich bliskich i Świadków oraz dla wszystkich chętnych.

7. Za tydzień obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha św. , która kończy okres wielkanocny. Przypominam o oddaniu kartek od spowiedzi wielkanocnej.

8. W przyszłą niedzielę nasza kolekta gospodarcza, którą polecam Waszej ofiarności.

9. W przyszłą niedzielę  o godz. 12.00 uroczystość I Komunii św. naszych dzieci.

10. Msze św. w środę i piątek o godz. 18.00.

11. Ze wzg. na I Komunię prace przy podświetleniu kościoła rozpoczniemy w przyszły tygodniu.