Ogłoszenia duszpasterskie na XI niedzielę zwykłą (17 czerwca 2018) – Biskupice

1. Bóg zapłać za złożone ofiary w ramach naszej kolekty gospodarczej. Przeznaczymy te ofiary na pokryci kosztów prac i materiałów na chodniki na terenie cmentarza prowadzące do śmietnika. Serdecznie dziękuję za ofiarność. Przy tej okazji serdecznie dziękuję p. Paciorek za ofiarowany kamień pod krzyż na cmentarzu. Bóg zapłać za dar serca. Poszukuję osoby, która dbałby o postawione pod krzyżem kwiaty.

2. W czwartek na godz. 19.30 zapraszam wszystkich członków grup i stowarzyszeń działających przy naszej parafii na podsumowanie kolejnego roku naszej działalności. Spotkanie odbędzie się tradycyjne przy ognisku, które przygotuje młodzież z KSM-u. Posiadamy dużo ławek więc osoby starsze mają zapewnione miejsca siedzące. Serdecznie zapraszam.

3. W piątek uroczyste zakończenie roku szkolnego.  Msza  św. na zakończenie Roku Szkolnego dla dzieci ze SP w Warszewicach w piątek o godz. 8.00 w tamtejszym kościele. Dla dzieci z Brąchnowa i naszej młodzieży  w piątek o godz. 17.00 w naszym kościele w Biskupicach. Pół godziny przed Mszą św. okazja do spowiedzi. Proszę rodziców o przypomnienie dzieciom o Mszy i spowiedzi.

4. Polecam kolejny numer Niedzieli i Jasia dla najmłodszych. Niech lektura czasopism religijnych umacnia naszą miłość do Serca Jezusowego.

5. Zapraszam codziennie na Nabożeństwa Czerwcowe  w łączności ze Mszą św.

6. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:  Krystian Sawicki z Brąchnowa i Adrianna Martewicz  z Ostaszewa oraz Arkadiusz Pawlik z Warszewic i Maria Schwarz z Bydgoszczy – zapowiedź  pierwsza. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania mnie o tym osobiście.

7. W przyszłą niedzielę odpust ku czci św. Janów w Świerczynkach – suma odpustowa o godz. 12.00 – ks. Piotr zaprasza.

8. W piątek odbył się pogrzeb +Stefana Kowalskiego z Buczka lat 64, a w sobotę  +Tadeusza Iwickiego z Warszewic lat 61. Natomiast w środę o godz. 11.00 odbędzie się pogrzeb + Ryszarda Soszki z Warszewic lat 51. Rodzinom zmarłych składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Dobry Jezu, a nasz Panie ………..

INTENCJE  MSZALNE

XI   Niedziela zwykła – 17 czerwca  2018 r.

7.45. +Jan Wiliński  w 2 rocznicę śmierci oraz +Aniela Grzecznowska i Rodzice z obojga stron 

10.30. + Bożena i Konrad Przybyszewscy

12.00. + Helena i Tomasz Łukasz  i  Ich  Dzieci

Poniedziałek  (18. 06)  – godz. 17.00

Za zmarłych Członków Żywego Różańca z naszej parafii – int. od  Matek  Różańcowych

Wtorek (19.06)  godz. 17.00

+ Mirosławę Kozimor – int. od ZP Świebodzińscy

Środa (20.06)

godz. 16.30 –Różaniec

godz. 17.00. + Jadwiga, Gerard, Maria i Maciej Znanieccy

Czwartek (21.06) – godz. 17.00

O bł. Boże i opiekę MB – dziękując za dar życia oraz z podz. za 58 lat pożycia małżeńskiego p.  Danuty i Teodora Balickich

Piątek (22.06)

godz. 16.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu

 godz. 17.00. + Lidia i Heliodor Maćkowscy

Sobota  (23.06)  – nie ma Mszy św.

XII   Niedziela zwykła – 24 czerwca  2018 r.

7.45. + Wioletta i Stanisław Blachowscy oraz Rodzice i Rodzeństwo z obojga stron 

10.30 – Z podz. za otrzymane łaski z prośba o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla p. Gabrieli Kazanieckiej z okazji urodzin

12.00 – Z podz. za otrzymane łaski z prośba o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Eweliny i Mateusza Graczyk z okazji 1 rocznicy małżeństwa