Ogłoszenia duszpasterskie na XI niedzielę zwykłą (17 czerwca 2018) – Warszewice

1. Bóg zapłać za złożone ofiary w ramach naszej kolekty gospodarczej. Przeznaczymy te ofiary na pokryci kosztów prac i materiałów oświetlenia zewnętrznego naszego kościoła. Serdecznie dziękuję za ofiarność. Zapraszam serdecznie do pomocy przy pracach w sobotę o godz. 9.00.

2. W czwartek na godz. 19.30  zapraszam do Biskupic wszystkich członków grup i stowarzyszeń działających przy naszej parafii na podsumowanie kolejnego roku naszej działalności. Spotkanie odbędzie się tradycyjne przy ognisku, które przygotuje młodzież z KSM-u. Posiadamy dużo ławek więc osoby starsze mają zapewnione miejsca siedzące. Serdecznie zapraszam.

3. W piątek uroczyste zakończenie roku szkolnego.  Msza  św. na zakończenie Roku Szkolnego dla dzieci ze SP w Warszewicach w piątek o godz. 8.00 w tamtejszym kościele. Dla dzieci z Brąchnowa i naszej młodzieży  w piątek o godz. 17.00 w naszym kościele w Biskupicach. Pół godziny przed Mszą św. okazja do spowiedzi. Proszę rodziców o przypomnienie dzieciom o Mszy i spowiedzi.

4. Polecam kolejny numer Niedzieli i Jasia dla najmłodszych. Niech lektura czasopism religijnych umacnia naszą miłość do Serca Jezusowego.

5. Zapraszam codziennie na Nabożeństwa Czerwcowe  w łączności ze Mszą św.

6. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:  Krystian Sawicki z Brąchnowa i Adrianna Martewicz  z Ostaszewa oraz Arkadiusz Pawlik z Warszewic i Maria Schwarz z Bydgoszczy – zapowiedź  pierwsza. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania mnie o tym osobiście.

7. W przyszłą niedzielę odpust ku czci św. Janów w Świerczynkach – suma odpustowa o godz. 12.00 – ks. Piotr zaprasza.

8.  W piątek odbył się pogrzeb +Stefana Kowalskiego z Buczka lat 64, a w sobotę  +Tadeusza Iwickiego z Warszewic lat 61. Natomiast w środę o godz. 11.00 w Biskupicach odbędzie się pogrzeb + Ryszarda Soszki z Warszewic lat 51.  Rodzinom zmarłych składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Dobry Jezu, a nasz Panie ….

9.  Msze św. w tym tygodniu w środę o godz. 18.00  i w piątek o godz. 8.00 i 18.00.