Ogłoszenia duszpasterskie na XIII niedzielę zwykłą (1 lipca 2018) – Warszewice

1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pracowali przy przygotowaniu do  podświetlenia naszego kościoła.  Bóg zapłać za poświęcony czas i siły.  p. Elżbiecie Bajerskiej serdecznie dziękuję za ofiarowaną kawę i ciasto dla pracujących wczoraj Panów.

2. Serdecznie dziękuję p. Jackowi Hoffmann z Biskupic za pomoc w przygotowaniu słupów do podświetlenia kościoła w Warszewicach. Bóg zapłać za poświęcony czas, środki i siły.

3. We wtorek przypada święto św. Tomasza Apostoła. Prośmy przez Jego wstawiennictwo o dar wiary dla wszystkich, zaniedbanych w  wierze z naszej parafii.

4. Polecam kolejny numer Niedzieli. Jednocześnie zachęcam do lektury prasy katolickiej, by głębiej poznać prawdę.

5. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I czwartek będziemy modlić się o nowe powołania do stanu duchownego, także z naszej parafii.  W I piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 17.00 do 17.30.

6. W Hartowcu odbędą się Diecezjalne Dni Młodzieży w dniach 19 – 22 Lipca. Zachęcam młodzież do uczestnictwa. Szczegóły na plakacie w kruchcie.                   

7. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:   Joanna Zyblewska z Warszewic i Kamil Miszkurka z Warszewic oraz Justyna Siuda z Fordonu i Sławomir Michalak z Górska, jak również Agnieszka Kowalska z Włocławka i Jarosław Błażejczyk z Brąchnowa – zapowiedź druga. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania mnie o tym osobiście.

8. Msze św. w tym tygodniu w środę o godz. 18.00 i w piątek o godz. 17.30.