Ogłoszenia duszpasterskie na XIII niedzielę zwykłą (1 lipca 2018) – Biskupice

1. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiarę na chodniki na cmentarzu p. Irenie Betkier.  Bóg zapłać za dar serca. p. Markowi Cichorackiemu dziękuję za przewiezienie kostki na cmentarz. Bóg zapłać za poświęcony czas i siły.

2. Serdecznie dziękuję p. Jackowi Hoffmann za pomoc w przygotowaniu słupów do podświetlenia kościoła w Warszewicach. Bóg zapłać za poświęcony czas, środki i siły.

3. Bardzo serdecznie dziękuję p. Karolowi, Grzegorzowi i Filipowi za wykoszenie i zebranie trawy przy naszym kościele, natomiast p. Heniowi Michoń za posianie trawy na wysypanej świeżo ziemi. Bóg zapłać.

4. We wtorek przypada święto św. Tomasza Apostoła. Prośmy przez Jego wstawiennictwo o dar wiary dla wszystkich, zaniedbanych w  wierze z naszej parafii.

5. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli. Jednocześnie zachęcam do lektury prasy katolickiej, by głębiej poznać prawdę.

6. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I czwartek będziemy modlić się o nowe powołania do stanu duchownego, także z naszej parafii.  W I piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 16.30 do 17.00. W I sobotę wraz z Rodziną Fatimską zapraszam o godz. 9.00  na Różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, by uwielbić Niepokalane Serce Maryi oraz wypraszać potrzebne łaski.

7. W Hartowcu odbędą się Diecezjalne Dni Młodzieży w dniach 19 – 22 Lipca. Zachęcam młodzież do uczestnictwa. Szczegóły na plakacie w kruchcie.                   

8. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:   Joanna Zyblewska z Warszewic i Kamil Miszkurka z Warszewic oraz Justyna Siuda z Fordonu i Sławomir Michalak z Górska, jak również Agnieszka Kowalska z Włocławka i Jarosław Błażejczyk z Brąchnowa – zapowiedź druga. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania mnie o tym osobiście.

INTENCJE  MSZALNE

XIII   Niedziela zwykła – 1 lipca  2018 r.

7.45. + Bernard Gajtkowski oraz + Rodzice Kotkiewicz

10.30. +Cecylia i Franciszek Pawlikowscy i zm. z rodziny Pawlikowskich

12.00. +Edward Streich  oraz  +Marcin i Waldemar Syroccy

Poniedziałek  (2. 07)  – godz. 17.00

Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Barbary i Marka Lewandowskich z okazji 30 rocznicy małżeństwa

Wtorek (3.07) – godz. 17.00

+ Mirosław Dynasiński  – int. od rodziny Salamoników i Dadasów

Środa (4.07)

godz. 16.30 – Różaniec

godz. 17.00. + Andrzej Walter  w 6  r. śm.

Czwartek (5.07) – godz. 17.00

+ Marian Socha w dniu urodzin

Piątek (6.07)

godz. 16.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu

godz. 17.00. + Helena i Alojzy Ernest

Sobota  (7.07)  – godz. 10.00

O sprzyjającą pogodę i Boże bł. dla rolników na czas zbliżających się żniw oraz o bł. Boże i opiekę Anioła Stróża dla dzieci młodzieży na czas wakacji

XIV   Niedziela zwykła – 8 lipca  2018 r.

7.45 – Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Marii i Dariusza Syrockich w 39 rocznicę ślubu oraz Eweliny i Roberta Łuczak  z okazji 11  rocznicy ślubu

10.30. + Henryk z okazji urodzin i Natalia Madraszewscy oraz Rodzice z obojga stron

12.00. + Henryk i Marek Stodulscy