Ogłoszenia duszpasterskie na XIX niedzielę zwykłą (12 sierpnia 2018) – Biskupice

1. W środę uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w porządku niedzielnym.  Suma odpustowa w Bierzgłowie o godz. 12.00. Ks. Rajmund serdecznie zaprasza. Jest to również święto Wojska Polskiego, któremu dziękujemy za trzymanie straży nad  bezpieczeństwem naszych granic.

2. W przyszłą niedzielę nasza kolekta gospodarcza, którą polecam waszej ofiarności.

3. Polecam kolejny numer Niedzieli.  Zachęcam do lektury czasopism religijnych, które są jednym ze sposobów pogłębiania jedności z Jezusem i Kościołem.

4. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiarę na chodniki rodzinie p. Biegalskich. Bóg zapłać za dar serca.

5. Zapraszam do korzystania z nowej łazienki – proszę kierować się znakami. Przy tej okazji bardzo serdecznie dziękuję p. Andrzejowi Sowa, Sławomirowi Okońskiemu i Wojciechowi Paciorek za wykonaną pracę i pomoc. Bóg zapłać.

6. W poniedziałek  o godz. 10.30 odbędzie się pogrzeb + Teodora Balickiego z Biskupic  – lat 81. Rodzinie zmarłego  składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Dobry Jezu, a nasz Panie……………….

7. Panu Bogusiowi Lewandowskiemu i Piotrowi Latuszek dziękuję za ofiarowane telewizory, a p. Andrzejowi  Gajtkowskiemu i p. Stanisławowi Insadowskiemu dziękuję za ofiarowane wersalki. Bóg zapłać za dar serca.

8. Od czwartku rozpoczynam urlop. Zastępował mnie będzie ks. Andrzej i ks. Marek z Siemonia. Pilne sprawy proszę załatwić do wtorku.

XIX   Niedziela zwykła – 12 sierpnia  2018 r.

7.45. + Ludwikę i Konstantego Kotkiewicz i zmarli z rodziny Ryńskich

10.30  + Marian Kowalski, Rodzice Mądrzejewscy i zm. z rodziny Reszkowskich

12.00  + Bogumiła Matłosz w 7. rocznicę śmierci

Poniedziałek  (13. 08)  – godz. 17.00

+ Rafał Świebodziński w 14. rocznicę śmierci

Wtorek (14.08) – godz. 17.00

+ Maria i Józef Kościelscy, +Józefę w 9 r. śm . i Jan Stanisławiak

Środa (15.08) – Wniebowzięcie NMP

7.45. + Antonina i Roman Bulińscy

10.30. + Edward Syrocki  i  Mieczysław Lewandowski

12.00. + Zofia  w 2. rocznicę śmierci oraz +Jan, Aleksander i Marianna Michoń

Czwartek (16.08) – godz. 17.00

+ Febronia i Zygmunt Lewandowscy

Piątek (17.08)

godz. 16.30  – Adoracja Najświętszego Sakramentu

godz. 17.00 –  Za parafian

Sobota  (18.08)  godz. 14.00

Msza św. chrzcielna Wiktora Tadeusza Malinowskiego

XX   Niedziela zwykła – 19 sierpnia  2018 r.

7.45. + Radek Socha w 14. rocznicę śmierci

10.30. + Alojzy i Klara Kowalscy oraz +Klara Pliszczyńska