Ogłoszenia duszpasterskie na XIX niedzielę zwykłą (12 sierpnia 2018) – Warszewice

1. W środę uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w porządku niedzielnym.  Suma odpustowa w Bierzgłowie o godz. 12.00. Ks. Rajmund serdecznie zaprasza. Jest to również święto Wojska Polskiego, któremu dziękujemy za trzymanie straży nad  bezpieczeństwem naszych granic.

2. W przyszłą niedzielę nasza kolekta gospodarcza, którą polecam waszej ofiarności.

3. Polecam kolejny numer Niedzieli.  Zachęcam do lektury czasopism religijnych, które są jednym ze sposobów pogłębiania jedności z Jezusem i Kościołem.

4. W poniedziałek  o godz. 10.30 odbędzie się pogrzeb + Teodora Balickiego z Biskupic  – lat 81. Rodzinie zmarłego  składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Dobry Jezu, a nasz Panie……………….

5. Panu Bogusiowi Lewandowskiemu i Piotrowi Latuszek dziękuję za ofiarowane telewizory, a p. Andrzejowi  Gajtkowskiemu i p. Stanisławowi Insadowskiemu dziękuję za ofiarowane wersalki. Bóg zapłać za dar serca.

6. Od czwartku rozpoczynam urlop. Zastępował mnie będzie ks. Andrzej i ks. Marek z Siemonia. Pilne sprawy proszę załatwić do wtorku.

7. Msza św. w tym tygodniu w środę o godz. 9.15 i w sobotę Msza Dożynkowa o godz. 16.00