Ogłoszenia duszpasterskie na XXII niedzielę zwykłą (2 września 2018) – Biskupice

1. Jutro o godz. 8.00 w Warszewicach uroczysta Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego. Spowiedź pół godziny wcześniej.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. W I czwartek będziemy modlić się o nowe powołania do stanu duchownego. W I piątek wystawienie najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 16.15 do 17.00. Proszę serdecznie rodziców , aby zadbali by dzieci i młodzież rozpoczęli Nowy Rok Szkolny z czystym sercem.

3. W sobotę święto Narodzenia NMP  zwane świętem MB Siewnej – zapraszam na Mszę św. z obrzędem błogosławieństwa ziarna o godz. 10.00. Niech Maryja wyprasza Boże błogosławieństwo dla pracy rolników! Natomiast o godz. 19.00 zapraszam w imieniu Sołtysów i Rad na Mszę św. dziękczynną za tegoroczne plony.

4. Jutro o godz. 19.00 obowiązkowe spotkanie KSM, a o godz. 19.30 zapraszam wszystkich chętnych na ognisko kończące wakacje. Przypominam i zachęcam serdecznie naszą młodzież do wzięcia udziału w rekolekcjach, które w najbliższy weekend organizuje KSM – myślę ,że to bardzo dobry sposób na mobilizację do szczerej pracy w Nowym Roku Szkolnym. Zachęcam szczególnie młodzież przygotowującą się do Bierzmowania.

5. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli.   Zachęcam do lektury czasopism religijnych, aby nie ustawać we własnej formacji duchowej.

6. Panie Zelatorki proszę o odebranie Zwiastunów Różańcowych.

7. W środę odbył się pogrzeb +Wiesława Katlewskiego z Brąchnowa – lat 63. Rodzinie zmarłego składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Dobry Jezu, a nasz Panie…………..

XXII   Niedziela zwykła – 2 września  2018 r.

7.45. + Stanisław i Wioletta Blachowscy oraz Rodzice i Rodzeństwo z obojga stron

10.30 – O bł. Boże dla dzieci i młodzieży oraz nauczycieli, wychowawców i katechetów na Nowy Rok Szkolny

12.00. + Marta i Franciszek Żelazko

Poniedziałek  (3. 09)  – godz. 17.00

+ Feliks Pokorski – int. od  ZP  Rzymkowscy

Wtorek (4.09)  – godz. 17.00

Kazimiera Ludwik – int. od ZP Rzymkowscy

Środa (5.09) – godz. 17.00

Stefan w dniu urodzin i Maria Właśniewscy oraz +Zygmunt Wiligalski

Czwartek (6.09) – godz. 17.00

+ Teodor Balicki – int. od  Rodziny Fatimskiej

Piątek (7.09)

godz. 16.15 – Adoracja Najświętszego Sakramentu

godz. 17.00. + Eugeniusz  Grabowski w 2 r. śmierci  i+ Regina Grabowska z okazji imienin – int. od wnuka Michała z Rodziną

Sobota  (8.09)

godz. 10.00 – Z podz. za tegoroczne zbiory z prośbą  o bł. Boże i opiekę MB dla rodziny Socha.

godz. 19.00 – Msza św. dziękczynna za tegoroczne plony – od mieszkańców Biskupic i Brąchnowa

XXIII   Niedziela zwykła – 9 września  2018 r.

7.45. + Alojzy, Maria i Marek Rybiccy  oraz  +Barbara Modzelewska

10.30 + Jakub Kubacki