Ogłoszenia duszpasterskie na XXII niedzielę zwykłą (2 września 2018) – Warszewice

1. Jutro o godz. 8.00 w Warszewicach uroczysta Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego. Spowiedź pół godziny wcześniej.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. W I czwartek będziemy modlić się o nowe powołania do stanu duchownego. W I piątek wystawienie najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 17.45 do 18.15. Proszę serdecznie rodziców , aby zadbali by dzieci i młodzież rozpoczęli Nowy Rok Szkolny z czystym sercem. 

3. W sobotę święto Narodzenia NMP  zwane świętem MB Siewnej – zapraszam do Biskupic na Mszę św. z obrzędem błogosławieństwa ziarna o godz. 10.00. Niech Maryja wyprasza Boże błogosławieństwo dla pracy rolników!

4. Jutro o godz. 19.00 obowiązkowe spotkanie KSM, a o godz. 19.30 zapraszam wszystkich chętnych na ognisko kończące wakacje. Przypominam i zachęcam serdecznie naszą młodzież do wzięcia udziału w rekolekcjach, które w najbliższy weekend organizuje KSM – myślę ,że to bardzo dobry sposób na mobilizację do szczerej pracy w Nowym Roku Szkolnym. Zachęcam szczególnie młodzież przygotowującą się do Bierzmowania.

5. Polecam kolejny numer Niedzieli.   Zachęcam do lektury czasopism religijnych, aby nie ustawać we własnej formacji duchowej.

6. W środę odbył się pogrzeb +Wiesława Katlewskiego z Brąchnowa – lat 63. Rodzinie zmarłego składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Dobry Jezu, a nasz Panie…………..

7. Panie z Żywego Różańca proszę o odebranie Zwiastunów Różańcowych.

8. Msze św. w tym tygodniu:

  • w poniedziałek o godz. 8.00 – O bł. Boże na Nowy Rok Szkolny
  • w piątek godz.. 18.15 – + Tadeusz Iwicki – int. od siostry Anny z Rodziną
  • w sobotę o godz. 16.00 – Msza św. ślubna: Paulina Gabor – Marcin Diettmann
  • w sobotę o godz.17.00 – Msza św. ślubna: Joanna Zyblewska – Kamil Miszkurka