Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII niedzielę zwykłą (9 września 2018) – Biskupice

1. W poniedziałek po Mszy św. obowiązkowe spotkanie dla Rodziców i młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. Zapraszam bardzo serdecznie  również osoby, które ukończyły Gimnazjum ale nie przystąpiły jeszcze do Bierzmowania.

2. We wtorek po Mszy św. obowiązkowa zbiórka dla wszystkich ministrantów i lektorów. Proszę rodziców o przypomnienie i pomoc w dotarciu.

3. W środę o godz. 18.00 –  Mszą św. rozpoczniemy 24 – godzinną Adorację  Najświętszego Sakramentu, która potrwa do czwartku  do godz. 18.00.  Po Mszy św. ministranci będą rozdawać plan adoracji. Proszę o gorliwą postawę, aby wynagrodzić Jezusowi  za wszelkie dary jego miłości.

4. W piątek święto Podwyższenia Krzyża św.

5. W piątek odwiedzę z posługą sakramentalną naszych drogich chorych. Początek od godz. 8.30.

6. W piątek o godz. 19.15   zapraszam młodzież na spotkanie KSM-u.  Zaproszenie kieruję również do tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w  spotkaniach. Zapraszam młodzież od 7 klasy SP wzwyż.

7. W sobotę o godz. 10.00 obowiązkowa próba scholi – zapraszam nowe chętne osoby do śpiewania.

8. W przyszłą niedzielę nasza  kolekta gospodarcza. Z góry dziękuję za ofiarność. W przyszłą niedzielę odpust w Siemoniu – suma o godz. 12.00 – ks. Marek zaprasza.

9. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli. Jest też nowy numer Jasia dla najmłodszych.   Zachęcam do lektury czasopism religijnych, aby nie ustawać we własnej formacji duchowej.

10. Panu Karolowi Mądzielewskiemu i współpracownikom dziękuję serdecznie za wykoszenie i zebranie trawy wokół kościoła. Bóg zapłać za poświęcony czas, środki i siły.

XXIII   Niedziela zwykła – 9 września  2018 r.

7.45. + Alojzy, Maria i Marek Rybiccy  oraz  +Barbara Modzelewska

10.30. + Jakub Kubacki

12.00. + Stanisławę Błaszczyk

Poniedziałek  (10. 09)  – godz. 17.00

+ Teodor Balicki w 30 dniu po śmierci

Wtorek (11.09) – godz. 17.00

Zofia w 20 r. śm. i Kazimierz w 25 r. śm. Trykowscy oraz o bł. Boże i dary Ducha św. dla Wiktora w 16 r. urodzin

Środa (12.09) – godz. 18.00 – Różaniec  po Mszy św.

Walenty w 20 r. śm.  i Urszula Cichoraccy

Czwartek (13.09) – godz. 17.00

+ Stanisław Borek w rocznicę smierci

Piątek (14.09)  –  godz. 15.00

O bł. Boże i opiekę MB dla wszystkich Seniorów z Biskupic i Brąchnowa – int. od Sołtysów z Radami Sołeckimi

Sobota  (15.09) – godz. 16.00

Msza św. ślubna: Zuzanna Osmólska – Krzysztof Wesołowski

XXIV   Niedziela zwykła – 16 września  2018 r.

7.45.  + Marian  Kamiński w 4 rocznicę śmierci

10.30. + Klara i Alojzy Kowalscy oraz Teresa i Franciszek Kowalscy