Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII niedzielę zwykłą (9 września 2018) – Warszewice

1. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.00 w Biskupicach obowiązkowe spotkanie dla Rodziców i młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania – Klasa 8 i III Gimnazjum.  Zapraszam bardzo serdecznie  również osoby, które ukończyły Gimnazjum ale nie przystąpiły jeszcze do Bierzmowania.

2. W środę o godz. 18.00 –  Mszą św. w Biskupicach rozpoczniemy 24 – godzinną Adorację  Najświętszego Sakramentu, która potrwa do czwartku  do godz. 18.00.  Po Mszy św. ministranci będą rozdawać plan adoracji. Proszę o gorliwą postawę, aby wynagrodzić Jezusowi  za wszelkie dary jego miłości.

3. W środę  o godz. 16.30 obowiązkowa zbiórka dla wszystkich ministrantów i lektorów. Proszę rodziców o przypomnienie i pomoc w dotarciu.

4. W piątek święto Podwyższenia Krzyża św.

5. W piątek odwiedzę z posługą sakramentalną naszych drogich chorych. Początek od godz. 8.30.

6. W piątek o godz. 19.15   zapraszam młodzież na spotkanie KSM-u.  Zaproszenie kieruję również do tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w  spotkaniach. Zapraszam młodzież od 7 klasy SP wzwyż.

7. W przyszłą niedzielę nasza  kolekta gospodarcza. Z góry dziękuję za ofiarność. W przyszłą niedzielę odpust w Siemoniu – suma o godz. 12.00 – ks. Marek zaprasza.

8. Polecam  kolejny numer Niedzieli.  Zachęcam do lektury czasopism religijnych, aby nie ustawać we własnej formacji duchowej.

9. Msze św. w środę i piątek o godz.  17.00