Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV niedzielę zwykłą (16 września 2018) – Biskupice

1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary w ramach naszej kolekty gospodarczej. Dziękuję serdecznie za ofiarność.

2. Dziś o godz. 12.00 suma odpustowa w Siemoniu i w Górsku.

3. Dzisiejsza niedziela to  w Polsce  Dzień Środków Społecznego przekazu. Prośmy Pana o dar mądrego i uczciwego korzystania z tej potężnej siły oddziaływania na ludzką myśl i postawę. Módlmy się również w intencji mediów katolickich o ich rozwój i skuteczną ewangelizację!

4. Dziś rozpoczynamy również Tydzień Wychowania czyli szczególne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

5. Polecam  kolejny numer Niedzieli i Jasia dla najmłodszych. Zachęcam do lektury  czasopism religijnych, aby nie ustawać w drodze do świętości.

6. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

7. We  wtorek przypada święto św. Stanisława Kostki patrona Polski szczególnie dzieci  i młodzieży. W piątek  przypada święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

8. W piątek o godz. 19.15 obowiązkowe spotkanie KSM-u. Zapraszam młodzież, która jeszcze nie uczestniczyła w spotkaniach. Rodziców proszę o przypomnienie i zachętę.

9. Państwu Katarzynie i Jerzemu Właśniewskim serdecznie dziękuję za ofiarowany stół kuchenny i odkurzacz dla potrzebujących, a mojemu Tacie dziękuję za ofiarowaną pralkę. Bóg zapłać Wam za dar serca.

XXIV   Niedziela zwykła – 16 września  2018 r.

7.45.  + Marian  Kamiński w 4 rocznicę śmierci

10.30. + Klara i Alojzy Kowalscy oraz Teresa i Franciszek Kowalscy

12.00. + Halina i Wiesław Kowalscy

Poniedziałek  (17. 09)  – godz. 17.00

+ Albin Kuna w 1. rocznicę śmierci

Wtorek (18.09) – godz. 17.00

Mirosławę Kozimor oraz Marylę i Tadeusza Ordon

Środa (19.09)

godz. 16.30 – Różaniec

godz. 17.00. +  Mirosław Ciesielski w 3 rocznicę śmierci

Czwartek (20.09) – godz. 17.00

Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Emilii i Mateusza Matłosz z okazji 10. rocznicy ślubu

Piątek (21.09)

godz. 16.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu

godz. 17.00. + Teodor Balicki – int. od Słuchaczy KUL z Przeczna

Sobota  (22.09) – godz. 17.00

+ Teresa Głowacka w dniu urodzin

XXV   Niedziela zwykła – 23 września  2018 r.

7.45. + Dziadków Przybyszewskich,  Syrockich,  Dykowskich i Gładyszewskich

10.30. +  Alojzy Przybyszewski  z okazji urodzin

12.00. + Kazimierz w r. śm. i Zofia Okońscy oraz zmarli z rodziny Okońskich  i  Blachowskich