Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI niedzielę zwykłą (30 września 2018) – Biskupice

1. Zgodnie z zapowiedzią dziś po Mszy św. zbiórka do puszek na Caritas. Bóg zapłać za ofiarność.

2. Dziś o godz. 13.00 w Biskupicach spotkanie z Przewodnikiem dla osób zapisanych na pielgrzymkę do Ziemi św. Proszę o przyniesienie pozostałej wpłaty.

3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W I czwartek będziemy modlić się o nowe powołania do stanu duchownego. W I piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 16.30. W I sobotę wraz z Rodziną Fatimską zapraszam na Różaniec o godz. 9.00. Dzieci i młodzież zapraszam na godz. 9.30.

4. Nabożeństwo Różańcowe będzie się odbywać w dni powszednie o godz. 16.30,  a w niedzielę o godz. 10.00. O poprowadzenie Różańca w niedzielę poproszę tradycyjnie Róże Różańcowe – w przyszłą niedzielę I Róża Różańcowa z Brąchnowa.  Wszystkich bardzo serdecznie proszę o aktywny udział w tym pięknym nabożeństwie. Dzieci i młodzież zachęcam do zbierania naklejek, bo tradycyjne wylosujemy 2 osoby, które pojadą na darmowe wakacje. Obowiązek udziały w Różańcu mają dzieci przygotowujące się do I Komunii oraz młodzież przygotowująca się do Bierzmowania.

5. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli. Jest również Jaś dla najmłodszych z płytą DVD. Czytajmy prasę katolicką, aby wzrastać w wierze i miłości do Boga, MB i ludzi!

6. Nasza schola parafialna ma już 4 lata. Zapraszam wszystkich chętnych do wspólnego chwalenia Boga w naszej scholii. Już zaangażowanym szczególnie Kamili, Hani i Jadzi serdecznie dziękuję za piękną ochoczą pracę na rzecz Bożej chwały!

7. W piątek o godz. 19.15  spotkanie KSM-u.  Serdecznie zapraszam.

8. W I piątek odwiedzę naszych drogich chorych z posługą sakramentalną. Początek od godz. 8.30

9. Panie Zelatorki proszę o odebranie Zwiastunów Różańcowych.

10. W przyszłą niedzielę zapraszam na Gwiaździstą Procesję Różańcową. Proszę o zarezerwowanie sobie czasu wieczorem i przygotowanie lampionów, abyśmy wraz z całą Polską uroczyście i owocnie się modlili. Szczegóły podam w przyszłą niedzielę.

INTENCJE  MSZALNE

XXVI   Niedziela zwykła – 30 września  2018 r.

7.45. + Sabina Wojciechowska w 6 rocznicę śmierci 

10.30. + Franciszek Kowalski w 1 r. śm. oraz Teresa Kowalska z okazji imienin

12.00 – W intencji Parafian

Poniedziałek  (1. 10)  – godz. 17.00

+ Wiesław Kotlewski – int. od ZP Urbańska

Wtorek (2.10) – godz. 17.00

Teodor Balicki – int. od ZP Rzymkowscy

Środa (3.10) – godz. 17.00

+  Teresa w dniu imienin i Wacław Tchorzewscy

Czwartek (4.10) – godz. 17.00

+ Agnieszka i Zbigniew Bożejewicz

Piątek (5.10)

godz. 16.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu

godz. 17.00 + Józef, Maria, Marta i Adam Kościelscy

Sobota  (6.10)

10.00  – O bł. Boże dla rolników na czas jesiennych prac oraz o umiłowanie modlitwy Różańcowej przez wszystkich parafian 

16.00 – Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Barbary i Tadeusza Syrockich z okazji 50 – tej rocznicy małżeństwa

XXVII   Niedziela zwykła – 7 października  2018 r.

7.45. + Rafał Świebodziński 

10.30. + Halina i Ryszard Kościecha i Rodzice z obojga stron

12.00. + Stanisław Zegan w 23 rocznicę smierci