Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII niedzielę zwykłą (14 października 2018) – Warszewice

1. Zgodnie z zapowiedzią po Mszach św. zbiórka do puszek na fundusz stypendialny JPII. Bóg zapłać za ofiarność.

2. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Tydzień misyjny. W intencjach misyjnych będziemy modlić się podczas Różańca.

3. W czwartek przypada święto św. Łukasza Ewangelisty – patrona pracowników służby zdrowia. W tej intencji odmówimy Różaniec.

4. Jeszcze raz  serdecznie zapraszam wszystkich na Nabożeństwa Różańcowe  o godz.17.45  w dni powszednie, a  w niedzielę o 8.45.,  aby wypraszać potrzebne łaski dla nas samych, Kościoła św., naszej Ojczyzny i Misji św.

5. Zachęcam do pamięci o naszych drogich zmarłych składając wypominki jednorazowe i roczne czy zamawiając Ofiarę Mszy św. Przypominam o konieczności odnawiania rezerwacji miejsc na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku. Koszt to 20 zł. na rok. Zaniedbane i nie opłacone  groby przeznaczymy do likwidacji, aby nie straszyły zaniedbaniem.

6. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli. Zachęcam do lektury czasopism religijnych, aby umacniać wiarę w życie wieczne!

7. W piątek  o godz. 19.15 obowiązkowe spotkanie wszystkich członków KSM-u!

8. W przyszłą niedzielę nasza kolekta gospodarcza. Z góry serdecznie dziękuję za ofiarność.

9. W przyszłą niedzielę wybory samorządowe. Serdecznie proszę o udział, aby wypełnić przykazanie miłości do naszej Ojczyzny Polski, która jest naszą Matką.

10. Zapraszam we wtorek po Różańcu,  na pierwsze spotkanie organizacyjne osoby, które chciałyby należeć do grupy czcicieli NSPJ.

11. Msze św. w środę i piątek o godz. 17.45 w łączności z Różańcem.