Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX niedzielę zwykłą (21 października 2018) – Biskupice

1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary w ramach naszej kolekty gospodarczej. Dziękuję za ofiarność.

2. Dziś rozpoczynamy tydzień misyjny. Przez cały tydzień w intencji misji modlić się będziemy podczas Różańca. W przyszłą niedzielę kolekta misyjna, którą polecam waszej ofiarności.

3. Dziś o godz. 15.00 w Łubiance Msza św. odpustowa ku czci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Ks. Rajmund zaprasza.

4. Jutro w naszym województwie uroczystość św. JP II, który jest patronem naszego województwa. Zapraszam serdecznie na różaniec i Mszę św.

5. Zachęcam do pamięci o naszych drogich zmarłych, składając wypominki jednorazowe lub całoroczne oraz zamawiając  Mszę św. Przypominam o odnowieniu rezerwacji miejsc na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku.

6. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli. Polecam Jasia dla najmłodszych i zachęcam gorąco do lektury prasy katolickiej, aby umacniać swoją wiarę w Tajemnicę Świętych Obcowania.

7. Jeszcze raz  serdecznie zapraszam wszystkich na Nabożeństwa Różańcowe  o godz.16.30 w dni powszednie, w sobotę o godz. 9.30, a  w niedzielę o 10.00.,  aby wypraszać potrzebne łaski dla nas samych, Kościoła św., naszej Ojczyzny i Misji św.

8. Panie Zelatorki proszę o odebranie Zwiastunów Różańcowych.

9. Serdecznie proszę o wrzucanie śmieci z cmentarza – jak zapełnią się pojemniki – do  foliowych worków, które wyłożę przy kontenerach, aby łatwiej można było posprzątać. Bóg zapłać za pomoc!

10. W tym tygodniu ostatni piątek miesiąca więc zapraszam na Apel Jasnogórski o godz. 20.00 –  przygotowany przez nasz KSM.

11. W piątek o godz. 19.15  spotkanie dla młodzieży z  KSM-u!

12. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiarę na chodniki na cmentarzu p. Bogumile i Zbigniewowi Cichorackim. Bóg zapłać za dar serca.

13. W zakrystii można zakupić flagi biało czerwone. Również w przyszłą niedzielę p. Wojciech będzie je sprzedawał przed kościołem.

XXIX  Niedziela zwykła – 21  października  2018 r.

7.45. + Klara w 12 r. śm.  i Feliks Dykowscy

10.30. + Marian Kowalski, rodzice Mądrzejewscy i zmarli z rodziny Reszkowskich

12.00. + Helen i Gustaw Braun

Poniedziałek  (22. 10)  – godz. 17.00

+ Tadeusz Iwicki – int. od kuzynek: Barbary Hercka i Reginy Iwickiej

Wtorek (23.10) – godz. 17.00

+ Zofia, Józef i Leszek Walerych

Środa (24.10) – godz. 17.00

+ Anna w 30 r. śm. oraz Franciszek i Paweł Sowa

Czwartek (25.10) – godz. 17.00

+ Jadwiga i Ludwik Cichoraccy, Rodzeństwo i Rodzice z obojga stron

Piątek (26.10)

godz. 16.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu

godz. 17.00 + Teodor Balicki

Sobota  (27.10)  – godz.10.00

Za parafian

XXX  Niedziela zwykła – 28  października  2018 r. – Rocznica poświęcenia kościoła

7.45. + Jagódka Sowa w 5 r. śm.

10.30. + Teresa w 3 r. śm. i Franciszek Kowalscy

12.00. + Dominika Janowska z okazji urodzin