Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX niedzielę zwykłą (21 października 2018) – Warszewice

1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary w ramach naszej kolekty gospodarczej. Dziękuję za ofiarność.

2. Dziś rozpoczynamy tydzień misyjny. Przez cały tydzień w intencji misji modlić się będziemy podczas Różańca. W przyszłą niedzielę kolekta misyjna, którą polecam waszej ofiarności.

3. Dziś o godz. 15.00 w Łubiance Msza św. odpustowa ku czci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Ks. Rajmund zaprasza.

4. Jutro w naszym województwie uroczystość św. JP II, który jest patronem naszego województwa. Zapraszam serdecznie na różaniec. 

5. Zachęcam do pamięci o naszych drogich zmarłych, składając wypominki jednorazowe lub całoroczne oraz zamawiając  Mszę św. Przypominam o odnowieniu rezerwacji miejsc na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku.

6. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli i zachęcam gorąco do lektury prasy katolickiej, aby umacniać swoją wiarę w Tajemnicę Świętych Obcowania.

7. Jeszcze raz  serdecznie zapraszam wszystkich na Nabożeństwa Różańcowe  o godz.17.45 w dni powszednie, a  w niedzielę o 8.45.,  aby wypraszać potrzebne łaski dla nas samych, Kościoła św., naszej Ojczyzny i Misji św.

8. Panie z Żywego Różańca proszę o odebranie Zwiastunów Różańcowych.

9. We wtorek po Różańcu zapraszam na założycielskie spotkanie wszystkich, którzy przez modlitwę do NSPJ chcą nieść pomoc potrzebującym.

10. W tym tygodniu ostatni piątek miesiąca więc zapraszam do Biskupic na Apel Jasnogórski o godz. 20.00 –  przygotowany przez nasz KSM.

11. W piątek o godz. 19.15  spotkanie dla młodzieży z  KSM-u!

12. W zakrystii można zakupić flagi biało czerwone.

13. Msze św. w tym tygodniu w środę i piątek o godz. 17.45