Ogłoszenia duszpasterskie na XXXI niedzielę zwykłą (4 listopada 2018) – Biskupice

1. W poniedziałek  zapraszam na Mszę św. i na spotkanie młodzież przygotowującą się do Bierzmowania.

2. We wtorek  zapraszam na Mszę św. i na spotkanie dzieci przygotowujące się do I Komunii św.

3. W przyszłą niedzielę przypada 100 rocznica odzyskania Niepodległości przez Polskę. Pamiętajmy o modlitwie w intencji naszej kochanej Ojczyzny Polski.

4. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli, oraz Jasia dla najmłodszych. Zachęcam gorąco do  lektury prasy katolickiej jako źródła wiary.

5. Bardzo serdecznie dziękuję p. Janinie i Józefowi Banasik oraz Ofiarodawcy bezimiennemu za ofiarę na chodniki cmentarne. Bóg zapłać za dar serca.

6. Bardzo serdecznie dziękuję p. Karolowi Mądzielewskiemu oraz Grzegorzowi Zegan za wykoszenie trawników wokół kościoła. Bóg zapłać za poświęcony czas, środki i siły.

7. W piątek o godz. 19.15 spotkanie dla KSM.

8. Przypominam o konieczności odnawiania rezerwacji miejsc na cmentarzu  po 20 latach od pochówku. Osoby, które zgłoszą się do 5 XI nie będą musiały płacić za zaległe lata, po tym czasie trzeba będzie uregulować zaległości w całości.

9. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć Justyna Nadstawna i Mateusz Białkowski z Warszewic – zapowiedź druga. Kto zna jakiekolwiek przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania mnie o tym osobiście

XXXI  Niedziela zwykła – 4 listopada   2018 r.

7.45. + Rafał Świebodziński oraz +Mirosława Kozimor

10.30. +Lech Noworacki, Marta Byszewska, Andrzej i Władysław Ferenc oraz rodzice Górscy

12.00 – O bł. Boże i opiekę MB dla Kasjana z okazji 14 rocznicy urodzin oraz dla Marceliny i Kornelii w dniu Chrztu św.

Poniedziałek  (5. 11)  – godz. 17.00

+ Za zmarłych z rodziny Lewandowskich i Noworackich w rocznicę śmierci  Magdaleny

Wtorek (6.11) – godz. 17.00

W intencji  parafian

Środa (7.11) – godz. 18.00

Z podz. za otrzymane łaski z prośba o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Katarzyny i Piotra Kowalskich z okazji 20 –tej rocznicy małżeństwa

Czwartek (8.11) –  godz. 17.00

+ Maria w 4 r. śmierci i Stefan Właśniewscy oraz  +Zygmunt Wiligalski

Piątek (9.11)  – godz. 17.00

Z podz. za otrzymane łaski z prośba o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Urszuli w 76 r. urodzin oraz o łaskę nieba dla +Tadeusza w 80 r. urodzin

Sobota  (10.11)  – godz. 9.30

+ Marian Wiśniewski w 7 r. śm. oraz rodzice Kozimor i Wiśniewscy

XXXII  Niedziela zwykła – 11  listopada   2018 r.

7.45. + Mieczysław w 8 r. śm. i Jacek Ziółkowscy i Rodzice z obojga stron

10.30. +Kazimierz i Lucjan Kazanieccy  i  rodzice Tarkowscy i Kazanieccy oraz  brat Henryk

12.00. + Kazimierz Betkier w 12 r. śmierci

12.00 – W intencji naszej Ojczyzny Polski – int. od mieszkańców Brąchnowa