Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedzielę zwykłą (3 lutego 2019)

1. W minionym 2018 roku w naszej parafii:

• Zmarli: + Józef  Pawlik, Henryk Zieliński, Teresa Olkowska, Hieronim Sztejkowski, Mirosława Kozimor, Marianna Pleskot, Mirosław Dynasiński, Mieczysław Kukowski, Kazimiera Ludwik, Teodor Balicki, Agata Grabowska, Wiesław Kotlewski, Jan Basiewicz  Razem – 18 osób
  • Śluby: Sebastian Kozieł i Lucyna BajerskaBartosz Spoieczyński  i Natalia Piątkowska, Łukasz Pniewski i Marta Kuzimska, Cezary Zalech i Emilia Maćkowska, Arkadiusz Sawicki i Agnieszka Powaszyńska, Sławomir Michalak i Justyna Siuda, Marcin Dittmann i Paulina Gabor, Kamil Miszkurka i Joanna Zyblewska, Krzysztof Wesołowski i Zuzanna Osmólska, Łukasz Markiewicz i Kamila Pierzchalska, Mateusz Białkowski i Justyna Nadstawna. Razem – 11  par.
  • Chrzty: Miłosz Walter, Oliwia Pardyka, Matylda Graczyk, Zofia Pudlewska, Adam Osmański, Zofia Tarka, Eliza Kurkowska, Kacper Kowalski, Franciszek Lewandowski, Maria Klukowska, Helena Latanowicz, Wiktor Malinowski, Oska Kobus, Alicja Lewandowska, Antoni Wiśniewski, Nadia Szymańska, Mikołaj Chojnacki, Kornelia i Marcelina Kardach, Aleksandra Padykuła, Maja Złakowska, Jan Chyziński.  Razem – 22.
  • Bierzmowani – 28 osób, I Komunia – 14, Udzielona Komunia św. 32 tyś.

2. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli i Jasia.  Niech lektura czasopism katolickich podtrzymuje naszą nadzieję, rozpala wiarę i miłość.

3. W tym tygodniu przypada  I czwartek, będziemy modlić się o nowe powołania do stanu duchownego. W Warszewicach  o godz. 17.00 obowiązkowa  próba scholii.

4. W piątek  o godz. 19.15 spotkanie dla KSM-u.

5. Spotkania Kółka Biblijnego będą odbywać się w 2 i 4 wtorek miesiąca. Zachęcam do udziału.

IV  Niedziela zwykła  – 3  lutego 2019 r.

7.45. + Mirosław Dynasiński

Warszewice godz. 9.15 – Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Alojzego Hopke z okazji 90 –tej rocznicy urodzin

10.30. + Marian Łuczak w dniu urodzin oraz +Krystyna i Jan Ciesińscy

10.30 – W 10 r. wypadku – z podziękowaniem za opiekę Opatrzności Bożej, wstawiennictwo i opiekę MB, Anioła Stróża i dar drugiego życia

12.00. + Genowefa i Władysław Dudek

Poniedziałek  (4. 02)  – godz. 17.00

+ Franciszka Świebodzińska – int. od ZP Świebodzińscy Unisław

Wtorek (5.02) – godz. 17.00

O dobre przygotowanie się naszej parafii do wizytacji Biskupiej oraz o uwolnienie z nałogów uzależnionych – int. Rodziny Fatimskiej

Środa (6.02)

16.30 – Różaniec

godz. 17.00. + Marian Wiśniewski oraz + rodzice Kozimor i Wiśniewscy

Warszewice godz. 16.00 + Tadeusz Iwicki int. od  Mamy

Czwartek (7.02) –  godz. 17.00

O nowe powołania do stanu duchownego żeńskie i męskie także z naszej parafii

Piątek (8.02)

godz. 16.30 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu

godz. 17.00. +Wacław, Franciszka i Rafał Świebodzińscy

Warszewice godz. 16.00 +Tomasz Soszka – int. od ZP Rzymkowscy

Sobota  (9.02)

V  Niedziela zwykła  – 10  lutego 2019 r.

7.45. + Zuzanna i Stefan Rusin

Warszewice godz. 9.15. + Zygmunt w 5. rocznicę śmierci i Bogumiła Kukowscy

10.30. + Kazimierz Kazaniecki w 16 r. śm. oraz Rodzice z obojga stron

12.00. + Michalina w 16. rocznicę śmierci i Marcin Ziętko oraz +Alojzy Wiśniewski