Ogłoszenia duszpasterskie na XIII niedzielę zwykłą (30 czerwca 2019) – Biskupice

1. Dziś odpust ku czci NSPJ w Warszewicach, suma o godz. 12.00 pod przewodnictwem o. Benedykta Mądrzejewskiego, którego serdecznie pozdrawiam i dziękuję za Eucharystię i wygłoszone piękne Słowo Boże. Bóg zapłać za wszelką życzliwość.

2. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.00 obowiązkowe spotkanie dla jadących do Zakopanego. Proszę o przyniesienie wpłaty oraz osoby jadące bez rodziców zgodę na wyjazd.

3. W środę przypada święto św. Tomasza Apostoła. Prośmy przez Jego wstawiennictwo o dar wiary dla wszystkich, zaniedbanych w  wierze z naszej parafii.

4. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I czwartek będziemy modlić się o nowe powołania do stanu duchownego, także z naszej parafii.  W I piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 16.30 do 17.00. W I sobotę wraz z Rodziną Fatimską zapraszam o godz. 9.00  na Różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, by uwielbić Niepokalane Serce Maryi oraz wypraszać potrzebne łaski.

5. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli. Jednocześnie zachęcam do lektury prasy katolickiej, by głębiej poznać prawdę. W czasie wakacji nie będzie wydawana gazetka parafialna.

6. W Hartowcu odbędą się Diecezjalne Dni Młodzieży w dniach 18 – 21 Lipca. Zachęcam młodzież do uczestnictwa. Szczegóły na plakacie w kruchcie.

7. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:  Wiktoria Lewandowska z Biskupic i Szymon Krystoforski z Pigży oraz Ewa Kwiatkowska z Brąchnówka i Ariel Pawlik z Warszewic – zapowiedź  druga. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania mnie o tym osobiście.

8. We wtorek o godz. 10.00 odbędzie się pogrzeb  +Henryka  Ruszkowskiego z Brąchnowa – lat 92. Rodzinie zmarłego składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Dobry Jezu, a nasz Panie ….

9. 1 lipca mija 14 lat mojego pobytu w Biskupickiej parafii. Serdecznie dziękuje Panu Bogu i Wam kochani parafianie za wszelką życzliwość i wspólnie dokonane dobro. Bóg wam zapłać.

XIII Niedziela zwykła   –  30  czerwca  2019 r.

8.00. + Cecylia i Franciszek Pawlikowscy i zmarli z rodziny Pawlikowskich

10.30 – O bł. Boże i opiekę MB dla p. Gabrieli z okazji urodzin

Warszewice godz. 12.00 – 1.  W intencji parafian, 2. + Bożena i Konrad Przybyszewscy

Poniedziałek (1.07) -)  godz. 17.00

+ Andrzej Frątczak – int. z ofiar Mszy św. pogrzebowej

Wtorek (2 .07)  godz. 17.00

Bogumił Jędrzejewski – int.  od  ZP Rzymkowscy

Środa (3.07)

godz. 16.30 – Różaniec

godz. 17.00. +Andrzej Walter  w 7  rocznicę śmierci

Czwartek (4.07) – godz. 17.00

+ Zygmunt Matłosz w 30 dniu po smierci

Piątek (5.07)

godz. 16.30 – Adoracja Najśw. Sakramentu

17.00. + Marian Socha w dniu urodzin

Sobota  (6. 07)  – godz. 16.00

Msza św. ślubna: Adriana Stodulska i Mariusz Banaszek

XIV Niedziela zwykła   –  7  lipca  2019 r.

7.45. + Wioletta i Stanisław Blachowscy oraz Rodzice i Rodzeństwo z obojga stron

10.30. + Natalia i Henryk Mądraszewscy i Rodzice z obojga stron

12.00 – Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Eweliny i Roberta w 12 r. ślubu oraz Marii i Dariusza w 40 r. ślubu