Ogłoszenia duszpasterskie na XXII niedzielę zwykłą (1 września 2019) – Biskupice

1. Dziś przypada 80 rocznica wybuchu II wojny światowej. Ogarnijmy modlitewną pamięcią wszystkie ofiary nazizmu, a szczególnie módlmy się o pokój dla naszej Ojczyzny i całego świata.

2. Jutro o godz. 8.00 w Warszewicach uroczysta Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego dla dzieci uczęszczających do tamtejszej szkoły. Spowiedź pół godziny wcześniej.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota  miesiąca. W I czwartek będziemy modlić się o nowe powołania do stanu duchownego. W I piątek wystawienie najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 16.15 do 17.00. Proszę serdecznie rodziców , aby zadbali by dzieci i młodzież rozpoczęli Nowy Rok Szkolny z czystym sercem.

4. W piątek o godz. 19.00 powakacyjne spotkanie KSM – u. Zapraszam serdecznie  młodzież od 7 klasy SP. Przypominam, że młodzież dociera sama, a ja zobowiązuję się do odwiezienia młodzieży do domu.

5. W I piątek odwiedzę posługą sakramentalną naszych drogich chorych. Początek od godz. 8.30.

6. W I sobotę o godz. 9.00 wraz z Rodziną Fatimską, zapraszam wszystkich na Różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, aby upraszać u Niepokalanego Serca NMP potrzebne łaski i opiekę.

7. W sobotę o godz. 9.00 w salce powakacyjna próba scholii. Zachęcam dziewczęta i chłopaków do śpiewania na cześć Pana Boga i Matki Najświętszej.

8. p. Karolowi i Filipowi Mądzielewskim serdecznie dziękuje za wykoszenie i zebranie trawy wokół kościoła. Bóg zapłać za wszelkie dobro.

9. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli i Jasia dla najmłodszych.   Zachęcam do lektury czasopism religijnych, aby nie ustawać we własnej formacji duchowej.

XXII  Niedziela zwykła – 1 września 2019 r.

7.45. + Wiesław Katlewski w 1 rocznicę śmierci

10.30 – O bł. Boże, opiekę MB i Dary Ducha św. dla dzieci i młodzieży oraz nauczycieli , wychowawców i katechetów na Nowy Rok Szkolny

12.00 – Z podz. za otrzymane łaski z prośbą  o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Lucyny i Sławomira Witkowskich  z okazji 30 – tej rocznicy Małżeństwa

Poniedziałek  (2.09)  – godz. 17.00

+ Stefania Gajtkowska – int. od ZP Rzymkowscy

Wtorek (3.09)  – godz. 17.00

+ Stefan w dniu urodzin i Maria Właśniewscy oraz  +Zygmunt Wiligalski

Środa (4.09)

godz. 16.30  – Różaniec

godz. 17.00. + Tadeusz Syrocki – int. od Zarządu i Członków Kółka Rolniczego z Biskupic

Czwartek (5.09) –  godz.17.00

O nowe powołania do stanu duchownego także  z naszej parafii

Piątek (6.09)

godz. 16.30  – Adoracja Najświętszego Sakramentu

godz. 17.00 – Z podz. Panu Bogu i MB za otrzymane  łaski z prośba o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla całej rodziny Borek

Sobota  (7.09)  – godz. 16.00

Msza św. ślubna: Wiktoria Lewandowska – Szymon Krystoforski

XXIII  Niedziela zwykła – 8 września 2019 r.

7.45 – Z podz. za zebrane tegoroczne plony z prośba o Boże błogosławieństwo w pracy i gospodarstwie oraz opiekę MB dla rodziny Socha.

10.30. +Wiolettę i Stanisława Blachowskich oraz Rodziców i Rodzeństwo z obojga stron

12.00. + Franciszek w rocznicę śmierci i Marta Żelazko