Ogłoszenia duszpasterskie na XVIII niedzielę zwykłą (4 sierpnia 2019) – Warszewice

1. Dziś  o godz. 12.00 suma odpustowa w Przecznie ku czci Przemienienia Pańskiego. Ks. Wacław zaprasza.

2. We wtorek  święto Przemienia Pańskiego – zapraszam do wspólnej modlitwy o dar przemiany naszych serc na wzór Serca Jezusowego.

3. W piątek przypada święto św. Teresy Benedykty od Krzyża patronki Europy. Prośmy za Jej przyczyną o powrót Europy do swych chrześcijańskich korzeni.

4. Polecam  kolejny numer Niedzieli.  Zachęcam do lektury czasopism religijnych, aby umacniać swoją wiarę i rozwijać postawę miłosierdzia o co apeluje papież Franciszek.

5. Trwa piesza pielgrzymka do Częstochowy. Pamiętajmy w swoich modlitwach o pielgrzymach szczególnie z naszej parafii.

6. p. Gabrieli i Romanowi Blachowskim serdecznie dziękuję za ufundowania roweru jako nagrody głównej w naszej loterii. Bóg zapłać za dar serca. Pani Józi Porczek serdecznie dziękuję za ofiarowane dary na nasz festyn parafialny. Bóg zapłać za wniesione dobro.

7. Jutro o godz. 10.00 na cmentarzu komunalnym w Toruniu odbędzie się pochówek prochów + Marzeny Jagodzińskiej – lat 64. Rodzinie zmarłej składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Dobry Jezu, a nasz Panie………………..

XVIII    Niedziela zwykła   –  4  sierpnia  2019 r.

godz. 9.15. + Antoninę i Bolesława  Betcher  oraz +Urszulę Szarek i Marię Szczechowską

Piątek (9.08)   godz. 18.00

Za parafian

XIX    Niedziela zwykła – 11 sierpnia  2019 r.

godz. 9.15. + Michał Bartkowiak w 13. rocznicę śmierci