Ogłoszenia duszpasterskie na XXII niedzielę zwykłą (1 września 2019) – Warszewice

1. Dziś przypada 80. rocznica wybuchu II wojny światowej. Ogarnijmy modlitewną pamięcią wszystkie ofiary nazizmu, a szczególnie módlmy się o pokój dla naszej Ojczyzny i całego świata.

2. Jutro o godz. 8.00 w Warszewicach uroczysta Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego dla dzieci uczęszczających do naszej szkoły. Spowiedź pół godziny wcześniej. W przyszłą niedzielę poświęcenie tornistrów dla dzieci z „Zerówki” i I klasy.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota  miesiąca. W I czwartek będziemy modlić się o nowe powołania do stanu duchownego. W I piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 17.45 do 18.15. Proszę serdecznie rodziców , aby zadbali by dzieci i młodzież rozpoczęli Nowy Rok Szkolny z czystym sercem.

4. W piątek o godz. 19.00 powakacyjne spotkanie KSM – u. Zapraszam serdecznie  młodzież od 7 klasy SP. Przypominam, że spotykamy się na przystanku szkolnym pięć minut wcześniej.

5. W I piątek odwiedzę posługą sakramentalną naszych drogich chorych. Początek od godz. 8.30.

6. Polecam kolejny numer Niedzieli.   Zachęcam do lektury czasopism religijnych, aby nie ustawać we własnej formacji duchowej.

7. Intencja na wrzesień dla czcicieli NSPJ – O pokój na świecie oraz dla dzieci i młodzieży o gorliwość w nauce, ducha posłuszeństwa i szacunek dla rodziców i nauczycieli na Nowy Rok Szkolny.

Intencje Mszalne

XXII  Niedziela zwykła  – 1   września  2019 r.

godz. 9.15. + Tadeusz Miszkurka

Środa (4.09) – godz. 18.00

Za parafian

Piątek  ( 6.09) – godz. 18.15

O bł. Boże i opiekę Serca Jezusowego dla wszystkich dobrodziejów naszego kościoła

XXIII Niedziela zwykła – 8 września 2019 r.

godz. 9.15. + Antonina i Józef  Sztejkowscy