Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII niedzielę zwykłą (8 września 2019) – Biskupice

1. W poniedziałek po Mszy św. obowiązkowe spotkanie dla Rodziców i młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania – kl. – 8 SP. Zapraszam bardzo serdecznie  również osoby, które ukończyły Gimnazjum ale nie przystąpiły jeszcze do Bierzmowania.

2. We wtorek po Mszy św. spotkanie dla Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

3. W czwartek o godz. 18.00 –  Mszą św. rozpoczniemy 24 – godzinną Adorację  Najświętszego Sakramentu, która potrwa do piątku  do godz. 18.00.  Po Mszy św. ministranci będą rozdawać plan adoracji. Proszę o gorliwą postawę, aby wynagrodzić Jezusowi  za wszelkie dary jego miłości, szczególnie za dar deszczu.

4. W piątek o godz. 19.30   zapraszam młodzież na spotkanie KSM-u.  Zaproszenie kieruję również do tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w  spotkaniach. Zapraszam młodzież od 8 klasy SP wzwyż.

5. W sobotę  święto Podwyższenia Krzyża św. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 suma odpustowa w Siemoniu i Górsku.

6. W przyszłą niedzielę nasza  kolekta gospodarcza. Z góry dziękuję za ofiarność.

7. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli. Jest też nowy numer Jasia dla najmłodszych.   Zachęcam do lektury czasopism religijnych, aby nie ustawać we własnej formacji duchowej.

8. Bardzo serdecznie gratuluję sołectwu Biskupice zwycięstwa w tegorocznym turnieju Sołectw. Gratuluję również sołectwu Brąchnowo za zajęcie trzeciego miejsca w tegorocznych zmaganiach.

9. Na tablicy w kruchcie wywiesiłem plan pielgrzymki Rodzin na Jasną Górę. Zachęcam gorąco do uczestnictwa.

XXIII  Niedziela zwykła – 8 września 2019 r.

7.45 – Z podz. za zebrane tegoroczne plony z prośba o Boże błogosławieństwo w pracy i gospodarstwie oraz opiekę MB dla rodziny Socha.

10.30. +Wiolettę i Stanisława Blachowskich oraz Rodziców i Rodzeństwo z obojga stron

12.00. + Franciszek w rocznicę śmierci i Marta Żelazko

Poniedziałek  (9.09)  – godz. 17.00

+ Kuba w 9 r. śm. i Maria Kubaccy

Wtorek (10.09)  – godz. 17.00

+ Tadeusz Syrocki – int. od rodziny Żuchowskich

Środa (11.09)

godz. 16.30  – Różaniec

godz. 17.00. + Stanisław Borek w 30 rocznicę śmierci

Czwartek (12.09) –  godz.18.00

+ Franciszek w r. śm., Rozalia, Józef, Jan i Rodzeństwo Lewandowskich

Piątek (13.09)  – godz. 17.00

+ Halina z okazji urodzin i Wiesław Kowalscy

Sobota  (14.09)

godz. 14.00 – O bł. Boże i opiekę Anioła Stróża dla Leona Janiszewskiego z okazji 1 urodzin

godz. 18.00 – w Brąchnowie – Msza św. dziękczynna za tegoroczne plony

XXIV  Niedziela zwykła – 15 września 2019 r.

7.45. + Mirosław Dynasiński

10.30. +Klara, Alojzy, Stefan, Teresa i Franciszek Kowalscy